Правоохоронці Хмельниччини повідомили про підозру директору приватної клініки «Сіліцея» (Шепетівка) та лікарю-педіатру за фактом несанкціонованої зміни інформації, яка оброблюється в автоматизованих системах, вчинена особою, яка має право доступу до неї, повторно за попередньою змовою групою осіб.
За інформацією прокуратури, керівниця та працівниця клініки, протягом 2022-2023 років, вносили до електронної системи неправдиві дані стосовно надання медичних послуг пацієнтам, хоча фактично вони жодної допомоги не отримували.
Чинили протиправні дії з метою заволодіння бюджетними коштами, одержаними від держави як відшкодування за надання послуг населенню.
Жінкам обрано запобіжні заходи у виді домашнього арешту. Директор звільнилась, а лікаря – відсторонено від посади.
Вирішується питання про повідомлення їм додаткової підозри за ст. 191 КК України (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем).

Схожі матеріали:
- На Хмельниччині посадовця ДСНС підозрюють у завданні державі понад 615 тисяч гривень збитків
- Ексочільнику «Хмельницькводоканалу» повідомили про підозру у розтраті майже 700 тисяч гривень
- У Хмельницькому чоловік легалізовував іноземців через фіктивні шлюби з українками
- На Хмельниччині земельну ділянку з 45-річними деревами повернули до природоохоронної категорії
- На Хмельниччині 67-річний пенсіонер вчинив сексуальне насильство щодо неповнолітньої
