31 серпня 2023 року під час виконання бойового завдання із забезпечення відсічі збройної агресії російської федерації загинув 23-річний ярмолинчанин Тарас Чвартацький. Воїн служив у 12 бригаді спеціального призначення «Азов» Національної гвардії.
«Наш земляк був серед тих, хто у перший день повномасштабного вторгнення росії в Україну 24 лютого 2022 року ухвалив єдино правильне для себе рішення – стати на захист Батьківщини. Не чекаючи повістки, Тарас прийшов у військкомат, щоб влитися у лави захисників.
Волелюбний, принциповий, справжній воїн. Старший солдат Тарас Чвартацький повертається додому «на щиті». Вічна пам’ять Герою, який до останнього подиху боронив Україну. Співчуття рідним і близьким Тараса» – йдеться у дописі Ярмолинецької громади.
Схожі матеріали:
- Під час виконання бойового завдання на Луганщині загинув солдат з Хмельниччини
- «На щиті» повертається додому іще один захисник з Хмельниччини
- Під час ворожого обстрілу Харкова загинув лейтенант СБУ з Хмельниччини
- Під час ворожого обстрілу на Луганщині загинув захисник з Хмельниччини
- На фронті загинув солдат штурмового батальйону з Хмельниччини