У центрі Хмельницького не буде 25-поверхівки. Влада планує передати землю з фундаментом колишнім “есбеушникам”

На розгляд сесії Хмельницької міської ради заплановано винести питання про надання громадській організації «Об’єднання ветеранів, інвалідів та учасників бойових дій органів державної безпеки України у Хмельницькій області «Захисник» в постійне користування земельну ділянку на вул. Кам’янецька, 2-А площею 2500 кв. м (кадастровий номер 6810100000:01:004:0120) під будівництво реабілітаційного центру.

Відповідний проєкт рішення з’явився на сайті ради 12 листопада.

Передача ділянки відбуватиметься на умовах благоустрою прилеглої території та її освітлення.

У проєкті рішення сказано: з пропозицією передати земельну ділянку громадській організації виступила постійна комісія з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища міської ради.

Разом з тим, за даними Публічної кадастрової карти, земельна ділянка на вул. Кам’янецька, 2-А площею 2500 кв. м (кадастровий номер 6810100000:01:004:0120) має інше цільове призначення – для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови під будівництво готельно-торгівельно-розважального комплексу.

Тут планувалося будівництво 25-поверхового житлового комплексу, який мав складатись, як з комерційних приміщень: магазинів, салонів, кафе, ресторанів тощо, так і з 195 одно-, дво-, трикімнатних житлових квартир. Для цього рішенням Хмельницької міської ради від 27 травня 2009 року  №20 було передано в оренду ПМП “Фінмаркет” земельну ділянку площею 2500 кв.м. на вул. Кам`янецька, 2а під будівництво готельно-торгівельно-розважального комплексу, категорія земель – землі житлової та громадської забудови.

На підставі цього рішення між Хмельницькою міською радою та приватним малим підприємством “Фінмаркет” 5 жовтня 2009 року укладено договір оренди цієї земельної ділянки. Додатковими угодами від 26 червня 2012 року і 18 листопада 2015 року договір оренди поновлено до 27 травня 2018 року.

На початку квітня 2018 року депутати Хмельницької міської ради проголосували за не поновлення договору оренди земельної ділянки площею 2500 кв. м на вул.Кам`янецькій, 2а приватному малиму підприємству “Фінмаркет”.

10 червня 2019 року Хмельницький міськрайонний суд наклав арешт із забороною використання земельної ділянки на вул. Кам`янецька, 2а площею 2500 кв.м (кадастровий номер № 6810100000:01:004:0120), яка належать Хмельницькій міській раді на праві власності.

Наразі всі будівельні роботи тут призупинено, на будмайданчику залитий фундамент і стоїть кран.

Фото НГП

Фото НГП

Фото НГП

За даними бізнес пошукового ресурсу “Youcontrol”, громадську організацію «Об’єднання ветеранів, інвалідів та учасників бойових дій органів державної безпеки України у Хмельницькій області «Захисник» створено 18 квітня 2016 року. Теперішнім керівником записаний Володимир Скок, який протягом 2008-2009 років очолював управління СБУ у Хмельницькій області.

Також у співзасновниках ГО записаний Анатолій Бадєєв (очолював УСБУ в області у 2005-2008 роках).

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 13

 1. У нас в городе всегда пренемаюца правельные решения

 2. А чому забирають саме цю ділянку? Чому після виборів? Заберіть в Sport City та Grand Palace

 3. Реабілітаційний центр ? Дуже хитра назва. І що ці сбушники так “натрудились”, що їм потрібна реабілітація ???

  • Ты бабло отжимать пробовал? После этого нужна реабилитация сразу как только купюры пересчитал.

 4. Клоуни…. потім франшизу на будівництву передадуть тому самому Фінмаркету…. тільки за гроші… де ГО має гроші на будівництво… а ви ..стадо баранів…. голосуйте за картвавого…

 5. А може ще вбивцям Крайтору і Тарадаю чимось допоможете?

  • Вбивцями є Скоробогатий і Симчишин. Один вже получив бумерангом обратку а другий думає шо відкуаиться грошми але його чекає те саме що і Скоробогатого.

 6. А ветеранам СБУ повідомили, що по даній земельній ділянці, купа судових позовів від Фінмаркета, позов на компенсацію витрат від інвестора та забудовника БКМ, а також фізичних осіб на суму майже 152 млн. грн. Чи це компенсація і масаж простати офіцерамСБУ за те що їх намагалися піджарити нинішні керовніки міста в 2014 році прямо на роботі? Дарма стараєтеся, кожемяцькі аристократи, не вийшли рилом, а мозгами по тому.

 7. Пц якийсь і вибивання грошей.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.