Нацкорпус і ветерани АТО вимагають поліцію відреагувати на прояви сепаратизму у Хмельницькому

У вівторок, 3 листопада під стінами Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області зібрались активісти і передали звернення щодо дій місцевого приватного підприємця Віктора Вікарчука правоохоронцям.

Про це повідомляє “Суспільне Поділля”.

Представник Національного корпусу у Хмельницькій області Єгор Денісов розповів, що до звернення долучилося ряд організацій: ветеранські спілки області, Національний корпус, Ветеранське братерство, спілка АТО.

“Ми знаємо що відбувалось 2013-2014 року, під яким воно виглядом подавалось і власне ми не можемо допустити ні як ветерани, ні як патріотичне населення того, щоб воно повторилось в Хмельницькому. Ми вважаємо що Хмельницький повинен стати форпостом західної і центральної України”, – каже Єгор Денісов.

Голова обласного відділення Всеукраїнської організації «Ветеранське братерство» Микола Зозуля каже, вони з однодумцями вважають дії Віктора Вікарчука антидержавними та провокаційними, та вимагають вжити заходів щодо недопущення провокацій та розвитку сепаратистських настроїв у Хмельницькому.є

“Офіційно робимо заяву. Ми цьому розгулу сепаратистських всяких напрямків, які вони пробують робити, не дамо. Якщо поліції, СБУ буде не вдаватись, якось реагувати зі свого боку, ми залишаємо за собою право діяти згідно зі статтею конституції 65. Статті конституції 65 говорить: кожний громадянин України зобов’язаний захищати цілісність, незалежність, державні символи і тому подібне. Ми готові навіть як і у 2014 році покласти свої життя в боротьбі за нашу державу”, – пояснив Микола Зозуля.

До активістів вийшов керівник головного управління нацполіції у Хмельницькій області Руслан Герасимчук, якому передали своє звернення активісти.

Далі представники громадських організацій рушили до управління СБУ в області, аби передати керівнику такі ж заяви. Єгор Денисов розповів, заяви прийняли та пообіцяли зареєструвати і надати відповідь найближчим часом.

Підприємець Віктор Вікарчук так прокоментував цю ситуацію: “Для того, щоб визначити чи винен я в чомусь, нехай вони читають Конституцію, а друге – нехай мене подають до суду і скажуть, що я не правий. Я один йшов до міського голови, тому що активісти прийшли до мене в п’ятницю, хотіли палити мені бізнес, почали вчиняти розбій через те, що вони погано читають закони і не розуміються в конституції і ми тоді з ними домовились, тому що прийшли жителі міста Хмельницького і захистили мій бізнес, ми домовились, що я в понеділок прийду. І замість того щоб я прийшов до міського голови ми сіли за стіл і нормально поговорили, вони почали кидатись на мене, облили мене зеленкою”.

Як писав НГП, 2 листопада хмельницького бізнесмена Віктора Вікарчука обілляли зеленкою, який прийшов на зустріч з міським головою.

Як відомо, останнім часом Віктор Вікарчук через соціальні мережі активно виступає за те, щоб Хмельницька міська рада, яка створена постановою Кабміну, насправді має бути утворена територіальною громадою. Свої аргументи він підкріплює витягами з Контистуції. При цьому Вікарчук стверджує, що в Україні немає жодного державного символа, затвердженого Верховною Радою; поліцію називає “юридичною компанією, яка надає послуги”; українські суди, на його думку, нелегальні.

Окремо підприємець заявив, що не посягає на конституційний лад та відокремлення Хмельницької області та міста Хмельницький.

На місцевих виборах пан Вікарчук балотувався кандидатом у депутати Хмельницької міської ради від партії “Опозиційна платформа – За життя”.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 34

 1. Нельзя дапустить разгула сипаратизма в хмельницком полиция далжна задиржать всех кто причастин к этому нихочу чтоп у нас был руский мир как в донбасе ни за это стоял майдан

 2. Цей Ковальський певно зі Скаржинецької психлікарні дорвавсі до сайту й не злазить. Згинь чмо !!!

  • Он долбень. При чём полный. У него брат алкоголик, а сам он прогульщик уроков в школе.

 3. Шавки режима…

 4. Патриотизм в самом простом, ясном и несомненном значении своем есть не что иное для правителей, как орудие для достижения властолюбивых и корыстных целей, а для управляемых — отречение от человеческого достоинства, разума, совести и рабское подчинение себя тем, кто во власти. Так он и проповедуется везде, где проповедуется патриотизм.

  Патриотизм есть рабство.

  • По горлодерикам- патріотам видно. Як на підбір, трутні, майже усі без освіти, селяни.

 5. Правительства уверяют народы, что они находятся в опасности от нападения других народов и от внутренних врагов и что единственное средство спасения от этой опасности состоит в рабском повиновении народов правительствам. Так это с полной очевидностью видно во время революций и диктатур и так это происходит всегда и везде, где есть власть. Всякое правительство объясняет свое существование и оправдывает все свои насилия тем, что если бы его не было, то было бы хуже. Уверив народы, что они в опасности, правительства подчиняют себе их. Когда же народы подчинятся правительствам, правительства эти заставляют народы нападать на другие народы. И, таким образом, для народов подтверждаются уверения правительств об опасности от нападения со стороны других народов.

 6. Обережно ! На сайті вірусні.

 7. Дінісов ти своє москальске прізвище спочатку поміняй на українське.

 8. Хто це Дінісов ? Талстой ??? Кавальский ???

 9. Хмельницька міська рада повинна прийняти накінець край необхідний закон – кто незгодний в чомусь з Симчишином, то державний зрадник. І на площі перед радою поставити шибениці.

 10. Нацтків у буцигарню.. вони справжні зрадники

 11. ХМЕЛЬНИЧЧИНА – ЗАПОВІДНИК ТВЕРДОЛОБИХ РАГУЛІВ ТАКИХ ЯК ЗОЗУЛЯ, ДІНІСОВ, СИМЧИШИН, БУРЛИК І Т,П, ТВЕРДОЛОБА БИДЛОТО ВИ ХОЧ НЕ ПОЗОРТЕСЬ СВОЇМ ТУПОРИЛИМ МИСЛЕННЯМ, ВИ ПО ЖИТТЮ РОДИЛИСЬ ТВЕРДОЛОБИМИ І ЗДОХНИТЕ ТВЕРДОЛОБИМИ.

 12. Что за подделка в виде непонятного абрама вылезла?

 13. Події у СВ – це не випадковість, не образа Вікарчука за обмеження роботи комплексу. Бо у Запоріжжі все один в один. Схоже, це все – ланки одного ланцюга.

  Група осіб намагалася створити в Запорізькій області псевдодержавне утворення, – Офіс генпрокурора. ФОТО

  “За даними слідства, група осіб намагалася сформувати у м. Запоріжжя псевдодержавне утворення для розхитування суспільно-політичної ситуації в регіоні. Вони створювали так названі “альтернативні” органи місцевого самоврядування – районні ради у місті, до яких обирали депутатів. Для “легалізації” незаконної структури фігуранти розробляли фіктивні документи: статути, посвідчення депутатів, печатки, паспорти та інше. Для безпосереднього обрання та участі у “альтернативних” органах місцевого самоврядування два організатори шляхом обману або зловживання довірою отримували від майбутніх учасників кошти на банківську карту в якості волонтерської підтримки їхньої діяльності”, – сказано в повідомленні.

  Зазначається, що також організатори групи створили сторінку в одній із соціальних мереж, де розміщували інформацію із закликами до громадян приєднуватися до псевдо-державного утворення.

  Так, агітатори планували “розформувати” місцеві органи державної влади і місцевого самоврядування на території міста. Для цього вони поширювали інформацію про створення так званої “ліквідаційної комісії”. Також фігуранти пропонували легалізувати зброю шляхом видачі фіктивних “дозвільних документів”.

  Запорізькою обласною прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом самовільного присвоєння владних повноважень (ч. 1 ст. 353 КК України).

  https://censor.net/ua/news/3228266/grupa_osib_namagalasya_stvoryty_v_zaporizkiyi_oblasti_psevdoderjavne_utvorennya_ofis_genprokurora_foto

  • В сраку засунь собі той ланцюг з деталями.

   • Вранці відсмоктав своєму куратору з ФСБ. Він видав мені 400 рублів премії і заявив: “Хохол, я тобой доволен. Ты мой любимый петушок”

 14. А коли цю компашку відправлять у СІЗО?

  Перелік самопроголошених “депутатів” фейкової Хмельницької міської ради
  – Тесленко Валерій
  – Замазкін Денис
  – Роля Олена
  – Уграк Ольга
  – Білецький Павло (голова “міської ради”)
  – Москалюк Тетяна
  – Гоменюк Валентина
  – Оліщук Володимир
  – Духовська Тетяна
  – Захарчук Ірина

 15. Бл, унила клоунада. Симчишин мстить Вікарчуку за непослух і зображає його сепаратистом. Які бл сепаратисти у нашому селі. А дебіли і сраколизи підгавкують разом з Симчишином.

 16. Достали уже эти бродячие активисты. Идите в больницы на должность медбратов больше толку будет

  • Чуєш, ти хмільнічанін, ану на українській мові спілкуватись – скотиняка ти така.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.