Хмельницького бізнесмена обілляли зеленкою. Він прийшов до Симчишина поспілкуватися

Хмельницького бізнесмена Віктора Вікарчука обілляли зеленкою, який прийшов на зустріч з міським головою.

Про це свідчить онлайн-трансляція з його Facebook.

“Хочу поспілкуватися з міським головою і юристами міської ради і все з’ясувати”, – сказав підприємець.

Пан Вікарчук пропонує упорядкувати законодавство щодо місцевого самоврядування, відповідно до Конституції.

Міський голова Олександр Симчишин зустрівся з бізнесменом і відреагував на закиди: “Хмельницька міська рада створена і діє на підставі Конституції (ст. 140 і 146) і закону про місцеве самоврядування, який вступив у дію 1997 року. Ми юридична особа, як інші органи місцевого самоврядування. Якщо хтось вважає, що мають бути інші органи, то він має створити “ХНР” і це вже сепаратизм”, – наголосив він.

Мер також додав, що з цього приводу звернувся до правоохоронних органів для реагування на цю ситуацію.

Вікарчук: “Я нічого не створив і нічого не ускладнюю. Хочу, щоб ми працювали у правовому полі”.

Наразі підприємець у супроводі поліцейських пішов у міський відділ поліції.

Як відомо, останнім часом Віктор Вікарчук через соціальні мережі активно виступає за те, щоб Хмельницька міська рада, яка створена постановою Кабміну, насправді має бути утворена територіальною громадою. Свої аргументи він підкріплює витягами з Контистуції. При цьому Вікарчук стверджує, що в Україні немає жодного державного символа, затвердженого Верховною Радою; поліцію називає “юридичною компанією, яка надає послуги”; українські суди, на його думку, нелегальні.

Окремо підприємець заявив, що не посягає на конституційний лад та відокремлення Хмельницької області та міста Хмельницький.

На місцевих виборах пан Вікарчук балотувався кандидатом у депутати Хмельницької міської ради від партії “Опозиційна платформа – За життя”.

Нагадаємо, СБУ повідомила, що у Хмельницькому було задокументовано протиправну діяльність організованої групи, учасники якої намагались створити фейкову міськраду обласного центру для розхитування суспільно-політичної ситуації в регіоні.

За попередньою версією слідства органів безпеки, учасники групи, до складу якої входило понад 10 чоловік, провели зібрання, де створили так званий «орган місцевого самоврядування Республіки Україна «Хмельницька міська рада». Вони обрали «голову» і «депутатів» псевдоутворення та проголосили ліквідацію діючого органу місцевого самоврядування ‒ Хмельницької міської ради. Для імітації легітимності зловмисники також розробили та підписали установчі документи фейкової організації.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 53

 1. На жаль у більшості Хмельничан немає пам’яті! Я навпаки чудово пам’ятаю, що місто Хмельницький завжди було прекрасним охайним містом при всіх міських головах! І всі вони виконували свої функції в межах тих бюджетних коштів, якими вони мали у свої каденції!
  Можу сміливо написати, що у Симчишина в 2015-2020 роках був найбільший бюджет за всі каденції попередніх міських голів! І на мою думку використовував він бюджет абсолютно нераціонально!
  А найкращим міським головою, на мою думку, був Чекман Михайло Костянтинович! Завдяки йому, на той час, місто Хмельницький стало підприємницьким містом! Чекман Михайло Костянтинович, зумів створити містоутворюючі підприємства – це наш Хмельницький ринок! Завдяки якому у Симчишина донині є наповнення бюджету міста Хмельницького! А Симчишин і його команда, які змогли створити містоутворюючі підприємства в місті Хмельницькому?! Які Симчишин і його команда змогли залучити потужні інвестиції в місто Хмельницький?
  Симчишин і його команда за п’ять років перебування при владі змогли тільки, завдяки великому бюджету міста Хмельницького, списувати мільйонні суми грошей на інфраструктуру, як приклад на укладання двох метрів асфальту був залучений “Каток”, який “катав” даний асфальт протягом 120 годин роботи!
  І на соціальну допомогу пенсіонерам, які за це і проголосували за нього в 2020 році! Тобто за наші з вами податки які ми платимо в бюджет міста Хмельницького, Симчишин і його команда зробили собі вибори і їх благополучно виграли! Чудово!

  • Бюджет міста збільшено завдяки децентралізації майже в три рази. Жодної заслуги картавого в цьому не має… він піариться за рахунок бюджету і за людські гроші ….. а народ розказує, що він все це зробив, він їх заробів… ні йому дали люди,а він 30 % вкрав, інші гроші зробив дороги, що за рік два зійдуть…. ОДНИМ СЛОВОМ…. тупе стадо….

  • Більшість зрозуміли хто такий Симчишин та його шантрапа. Нажаль не прийшли проголосувати за альтернативу. Обрали, старікани, вчорашні односельчани, люмпен,

 2. ,Сим і ко, такого не пробачать. Дьяченко судився і досудився. Вікар треба попуститися, бо закриють

 3. А Бурлик кувалдою дав комусь по голові?

 4. Бурлик це інструмент. Сим сама впливова і багата людина Хм. він всіх крутих підкорив: забудов, іграків, базар. всіх нагнув. Змиріться або тікайте.

 5. Два шрека це Петька Тарасюк і Вітька Вiкарчук ! Надіюсь що Тарасюк не пройде в депутати куди його засунула Зеленко! Родина всежтаки!

 6. Мля, всі “камєнтатори” пролетіли на виборах мера, Сем розгромив наголову суперників, але вони і далі щось пишуть на сайті політичних невдах)))

 7. Замість марних надій .Краще спробуй вивчити хоча б українську мову! істота…..

  • Ти бикото хмельницька-твердолоба навчи української мови злодія картавого-симчишина.

 8. Частину з так званих депутатів вже приймали органи. За те саме. Де якась інформація?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.