“Слуги Народу” Хмельниччини висунули понад 1600 кандидатів на місцеві вибори

Відсутність корупційних і медійних скандалів, кримінального минулого, фінансових заборгованостей і готовність до боротьби. Такими є вимоги до висуванців від «Слуги Народу». Загалом партія на Хмельниччині висунула 1580 кандидатів у депутати різних рівнів і 53 — на посади міських голів і голів ОТГ.

За словами голови Хмельницького обласного осередку партії  «Слуга Народу» Сергія Мандзія, претенденти — здебільшого нові люди в політиці, не мають корупційного минулого, але мають здобутки в певних сферах і повагу у своїх громадах.

«Наші кандидати представляють усі сфери життя — це освітяни, медики, керівники підприємств, громадські діячі, підприємці та інші. Їх усіх об’єднує бажання зробити своє місто, село, район, область кращими. Це люди, які мають певний управлінський досвід, повагу у своїх земляків, але які здебільшого не займалися політикою. Вони добре знають проблеми громади і розуміють як їх вирішити, бо також зіштовхуються з ними щодня. Переконаний, що разом ми зможемо зламати стару корупційну систему на місцях і рухатися вперед!» — підкреслив Сергій Мандзій.

Всього від партії на Хмельниччині зареєстровано 64 кандидата до обласної ради, 382 до міських, 148 до районних, 492 до сільських, 494 до селищних рад. Це складає 96% від максимальної кількості кандидатів до рад усіх рівнів області.

Загалом же партія «Слуга Народу» по Україні зареєструвала 31 527 кандидатів на місцеві вибори. Це 73% від максимально можливої кількості претендентів на посади депутатів місцевих рад, міських голів та голів ОТГ.

Як зазначив голова партії Олександр Корнієнко, третина всіх кандидатів у ради й понад 20% кандидатів на посади міських голів та голів ОТГ — це молоді люди до 35 років.

Середній вік кандидатів у депутати від партії «Слуга Народу»

 • 18-35 років — 29,5%
 • 36-55 років — 58,51%
 • 56 років і старші — 11,99%.

Середній вік кандидатів на посади міських голів і голів ОТГ від партії «Слуга Народу»

 • 18-35 років — 21,08%
 • 36-55 років — 68,42%
 • 56 років і старші — 10,5%.

Також, за словами лідера політсили, місцеві партійні осередки провели потужну роботу із залучення жінок до участі у виборах. Відтак понад 40% кандидатів у депутати рад різних рівнів, а також понад 30% кандидатів на посади міських голів — жінки.

Гендерний розподіл кандидатів

Кандидати до рад:

 • Жінки 41,3%
 • Чоловіки 58,7%

Кандидати на посади голів міст та ОТГ

 • Жінки 30,7%
 • Чоловіки 69,3%

«Партія «Слуга Народу» готова до місцевих виборів на 100%. Ми готові і в плані висування, і в плані підготовки до спостереження за процесом, і розуміння, які можуть бути загрози для нього, і як їх подолати. Вкотре наголошую всім, хто казав, що не буде «Слуга Народу» в них брати участь. Ми розраховуємо на велику кількість депутатів місцевих рад, які далі представлятимуть нашу політичну силу й проводитимуть той курс, з яким ми йдемо на місцеві вибори, з яким ми йшли в парламент», — підкреслив Олександр Корнієнко.

Нагадаємо, 25 жовтня країна обиратиме депутатів сільських, селищних, міських рад громад, а також сільських, селищних і міських голів. Волевиявлення проходитиме за новим Виборчим кодексом, з урахуванням нового територіально-адміністративного поділу країни. У територіальних громадах, де понад 10 тисяч виборців, голосування проходитиме за пропорційною системою з відкритими виборчими списками. У менших громадах до органів місцевої влади обиратимуть за мажоритарною системою відносної більшості.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 6

 1. Мандзій разом з Мельником не одну аферу прокрутили, а тепер цей пузань закликає до боротьби з корупцією ? Ганьба пузатому.

 2. Маю надію на здоровий глузд. Вони не пройдуть !

 3. Половина медиков и преподов изначально взяточники и вымогатели. А гражданские деятели вообще больные отбросы общества.

 4. словами голови Хмельницького обласного осередку партії «Слуга Народу» Сергія Мандзія, претенденти — здебільшого нові люди в політиці, не мають корупційного минулого, але мають здобутки …. КРУПА ТЕТЯНА ВАСИЛІВНА – 14 МІСЦЕ партії «Слуга Народу»

 5. Шо він морозе ! Люди вже не дурні,експерти у нього придурки і не мають права називатися експертами!

 6. Половина З яких без досвіду або придурки! Не пройдуть в піде голова додому !

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.