Стало відомо, скільки заплатила хмельницька влада за висвітлення своїх здобутків на білбордах

У вересні в Хмельницькому з’явилися білборди, сітілайти і навіть листівки з інформацією про здобутки міської влади за 5 років роботи.

Як повідомляє громадянська мережа “Опора”, з реклами хмельничани, до прикладу, могли дізнатися, що в місті створено 15 тисяч нових робочих місць, отримано 5 мільйонів єврогранту на реконструкцію сміттєпереробного заводу, збудовано 5 нових дитячих садочків, реконструйовано «Сквер Бандери», встановлено 140 дворових дитячих майданчиків, запроваджено безкоштовну програму «Ліки на тумбочку», придбано 32 нових тролейбуси, збудовано 30 спортивних майданчиків, створено зону відпочинку навколо озера, збудовано 18 кілометрів велодоріжок тощо.

Керуюча справами виконкому Юлія Сабій у відповіді на інформаційний запит зазначила, що 44 білборди встановили з метою реалізації Програми висвітлення діяльності Хмельницької міської ради та її виконавчих органів на 2020 рік.

Відповідно до акта наданих послуг від 07.09.2020 року, за виготовлення та розміщення білбордів з міського бюджету сплатили 31152 грн.

В “Опорі” зауважили, що в запиті до міської ради йшлося також про сітілайти та листівки такої ж тематики, але з відповіді незрозуміло, чи враховано сітілайти до загальної кількості білбордів. Водночас інформації про вартість виготовлення та розміщення листівок не надали взагалі.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 20

 1. Транжирят падлы бабло народное!

  • Це офіційна сума, а ще налом скільки заплатили? При тому що вартість борду не менше 5 тисяч, а їх 44! І того 220 тисяч, а тепер питання звідки?

 2. От же они мрази из мразей. Вы же накрались, рогуль! 30 тысяч жалко было дать на пиар Картавой скатины? Мелкие черти.

 3. Плюють в очі і кажуть, що то Божа роса.
  Слухайте нещасні і моліться на найкращого щоб потім не волали як тяжко жити.
  Воно вже заробило з ваших податків собі на партію, будинки, авто, бізнес в Києві через братика. Незабаром усю родиноньку з Синяви та італійських заробітків на ваші плечі стягне до міста.
  А ви мов зомбовані ,,найкращого,, зайду тримайте.
  ЗДОРОВА конкуренція має бути! Сталкуйте їх лобами нехай б’ються між собою щоб бути при владі в місті!
  Не ведіться на брехню рекламну!

  • Братіка Картавого треба досконало перевірити. Це один з зберігачів накраденного Семом.

 4. Звиздун картавий то кіно в тролейбусах, то реклама по гучномовцях, а тепер показуха на білбордах – демострація своєї тупості.

 5. Мер нехай розкаже як відшкодовується міському бюджету розтрощений електрокар вартістю 420 тис. грн. та чи повернені кошти, що були вкрадені бухгалтером “Спецкомунтрансу”

 6. Вертяться як вужі на сковорідці,борди переклеювали двічі,а акт один,сітілайти теж не вказали,там 30000.00 не обійшлось.
  Офіс,в центрі міста за чий кошт знімають?
  Ремонт в ньому робився комунальним підприємством.

 7. Люди, прокидайтеся і говоріть все, що знаєте. Ви живі свідки творінь цієї картавої влади. Якщо оберете їх вдруге то вони будуть відбивати потрачені на вибори гроші з вас, з ваших податків.
  А коли прийдуть інші, то буде ,,передел,, між кланами. І ми хоч передихнемо пока поділяться між собою мордовороти.

 8. Раніше мабуть погодився б, нєхєр себе рекламувати. Але зараз бачу: не скажеш за свої справи – хтось інший розкаже своє. Так вже маємо ЗЕ шоу-владу.

 9. Справжній неомодернізм сучасного Європейського міста, все по-Шмигалю, створення нових робочих місць, навкруги бруківка і асфальт!!!! Асфальт і бруківка!!! Найкращий – підкорювач часу, Хмельницький щодня новий!!! Зе – команда поборола корупціонерів та олігархів?! На що очікувати від команди СЕ ?????

 10. Хмельницкий занял первое место в рейтинге самых комфортных городов Украины
  https://focus.ua/ukraine/464154-khmelnitskii_zanial_pervoe_mesto_v_reitinge_samykh_komfortnykh_gorodov_ukrainy

  • Не оберіть Симчишина мером і взнаєте скільки ,,це зайняв,, коштує.

   • Завтра Маниківці можуть обрати найкомфортнішим селом. Буде дешевше коштувати, ніж місто обрати.

 11. Хира сє скіко ботів. Оце пукани зачухались перед виборами. Хто ж це так хоче Саньку щіманути?! Навряд чи Саньок програє, як не старайтесь.

 12. Програв Порошенко , Діденко і він програє.

 13. Не громко ли звучит на билборде:самый активный борец…. От скромности Симчишин не умрет. Сам с собой разве что борется. С совестью может по ночам

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.