Хмельницький університет управління та права обрав нового ректора

Комісія з виборів ректора Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова підбила результати голосування, які відбулося 29 вересня.

Загальна Кількість виборців, які проголосували – 122, в т.ч. за кандидата Ірину Ковтун проголосував  91 виборець (65% від загальної кількості виборців).

Не підтримали кандидата – 26 виборців (18,57%); недійними визнано 5 бюлетенів виборців (3,57%).

Не голосували 18 виборців (12,86%).

Таким чином, новим ректором обрано єдиного кандидата Ірину Ковтун. Після цього голова обласної ради повинен укласти з нею контракт на 5 років.

Довідково. Ірина Ковтун народилася 10 жовтня 1979 р. З 2001 р. працює у ХУУП імені Леоніда Юзькова, з 2018 року на посаді проректора з нормативного та науково-методичного забезпечення, доцента кафедри публічного управління та адміністрування.

У 2008 р. захистила кандидатську дисертацію на тему: «Діяльність органів місцевого самоврядування на регіональному рівні в Україні: організаційно-правові особливості та шляхи вдосконалення» зі спеціальності 25.00.04 – місцеве самоврядування, м. Дніпро.

Неодноразово виступала у якості опонента на захистах дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата наук з державного управління за спеціальністю 25.00.04.

Член Хмельницької обласної організації Спілки економістів України.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 7

 1. Віва каналізаційний інститут. Перший в Європі, третій в Україні.

 2. А Омельчуку тепер куди?

  • Омельчук – це ,, збитий льотчик,, , розумні люди це прекрасно розуміють. За час своєї каденції цей товариш ,боячись конкуренції , різними нечесними методами випхав з вузу багатьох достойних людей і по гіркій іронії долі для нього , дехто з них зараз знаходиться при владі … Єдине ,що вдалось йому – пропихнути на посаду ректора свою маріонетку , що і не дивно , враховуючи той факт , що робочий колектив за 10 років його управління перетворився фактично в сіру, легкокеровану масу , де яскравих особистостей зі своєю думкою можна на пальцях перерахувати . Чому не було альтернативи на виборах ректора , чому не було сильних конкурентів ? Розумні люди і це прекрасно розуміють, особливо ті, які вміють дивитися у майбутнє.

  • А Омельчуку туди, куди він достойних людей 10 років відправляв, викидаючи з університету як нашкодивших котів.
   А колектив вкотре продемонстрував, що він сіра примітивна маса, яка не вміє мислити. І такі люди впливають на формування дітей…

 3. Корабли ушли бастионы штурмовать
  И уже не осаждают крепости
  На руинах стоя, с белым флагом воевать
  Глупее не придумаешь нелепости

 4. Там своя мафія!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.