У Хмельницькому лікарні, що надають допомогу хворим на COVID-19, заповненні майже повністю

Аналіз завантаженості ліжкомісць в закладах охорони здоров’я, що надають допомогу хворим на COVID-19 в області, показує, що лікарні, які обслуговують північний регіон, завантажені в середньому до 50%, тоді як лікарні південного та центрального регіону мають більший відсоток заповненості, повідомив на брифінгу перший заступник голови облдержадміністрації Роман Примуш.

Зокрема, Кам’янець-Подільська та Дунаєвецька ЦРЛ заповнені в середньому на 70%. Ще більш складна ситуація у м.Хмельницькому: ХІЛ заповнена практично на 100%, Хмельницька МЛ – майже на 90%, Хмельницька ЦРЛ – 75%. Враховуючи цю ситуацію, у п’ятницю, 25 вересня, обласна комісія з питань ТЕБ і НС ухвалила рішення щодо повного перепрофілювання Кам’янець-Подільської та Хмельницької ЦРЛ для лікування хворих на COVID-19.

В області зафіксовано окремі спалахи захворювання на COVID-19, проте переважна частина випадків все ж є розпорошеною по всій території області. За останній час виявлено такі осередки хвороби, як Красилівський агрегатний завод (9 випадків), Кам’янець-Подільський національний університет ім.І.Огієнка (8 випадків), Подільський державний аграрно-технічний університет (3 випадки), тощо

В закладах освіти за останній тиждень виявлено 78 випадків COVID-19 у 60 працівників та 18 учнів. На дистанційному навчанні перебувають учні 26 шкіл, при цьому 6 закладів переведені на дистанційне навчання повністю. Зокрема, за вихідні додалися 2 таких заклади: Городищенська ЗОШ (Шепетівський район) та Бубнівський НВК (Городоцький район). Також виявлено випадки хвороби ще у 4 навчальних закладах міста Хмельницького. Разом з тим, повернулися до навчання школи Волочиської ОТГ та м.Славути, що призупиняли навчання відповідно до обмежень “червоного” рівня епідемічної безпеки.

Стокові зображення від Depositphotos

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.