Ціна газу для клієнтів ТОВ «Хмельницькгаз Збут» у жовтні складе 6,79 грн за кубометр

Для побутових споживачів-клієнтів ТОВ “Хмельницькгаз Збут” ціна блакитного палива в жовтні складе 6,79226 грн за куб. м, що дорівнює 0,6392 грн за кВт-год.

Після скасування державного регулювання цін на газ для населення, вартість блакитного палива в Україні безпосередньо залежить від котирувань на європейських енергетичних біржах. Навесні нинішнього року ціни на газових хабах Європи впали до історичного мінімуму. Втім, у липні-вересні блакитне паливо стрімко подорожчало. Для європейського ринку це традиційне сезонне явище, адже з наближенням холодів та збільшенням попиту вартість газу зазвичай зростає, а після завершення опалювального сезону і зменшення попиту – падає.

Захистити домашні бюджети від пікових цін на енергоресурс можна завдяки акції «Твоя енергонезалежність», замовивши будь-який обсяг газу на зиму за 5,49 грн за кубометр.

Аби заощадити під час холодів, вже понад 2200 жителів Хмельниччини подбали про свою енергонезалежність. Подоляни придбали на опалювальний сезон більше 2 млн кубометрів природного газу.

Підписатися на вигідну пропозицію можна до 30 вересня, тому краянам варто поквапитися, адже до кінця місяця залишилося декілька днів.

Детальні умови акції: https://bit.ly/2CYMMRC

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 10

  1. нарешті будуть наживатись по повній)

  2. При клятому Януковичу газ був по 70 копійок але свині напригали на майдані це європку. Щоб ви поздихали тварі злодійскі, щоб ваші діти та внуки до десятого коліна спокутували за ваше злодійство

  3. Нефтегаз уроды зарплаты по 20 млн твари

  4. Нафтогаз пропонує на жовтень по 4,70 грн а цим мало

  5. Ну, что кастрюлеголовые? За, что боролись на то и напоролись.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.