За крісло міського голови Кам’янця-Подільського змагаються 8 кандидатів

За крісло міського голови Кам’янець-Подільської об’єднаної територіальної громади змагаються восьмеро претендентів, пише видання “На контролі”.

1. Володимир Мельниченко (самовисування).
2. Михайло Посітко (ВО “Свобода”).
3. Сергій Ведерніков (“Слуга народу”).
4. Володимир Костинюк (партія “Удар”).
5. Руслана Ряба (“Радикальна партія Олега Ляшка”).
6. Василь Ковальчук (ВО “Батьківщина”).
7. Олег Петровський (“Українська народна партія”)
8. Микола Колесник (самовисування).

Кожен з кандидатів на посаду міського голови вніс заставу в розмірі 17419 грн. Повернеться ця сума назад тільки переможцю.

Як писав НГП, міський голова Кам’янця-Подільського Михайло Сімашкевич заявив, що не братиме участі у мерських виборах 25 жовтня.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Хотілося б патріота рідного краю який хоче покращити місто, район, зробити дороги, інфраструру міста, зробити притулок для бездомних, комунальщиків- ворюг притиснути, і т.д, а не просто бути маріонеткою якій дали змогу дорватись до корита. Й потрібно тих хто був раніше притягнути до відповідальності за розвал і розграбування міста, яке натомість мало би процвітати при розумній політиці керівництва, а на ділі бардак й дерибан того що залишилось від підприємств і іншої власності міста. Надіюсь хоч хтось прислухається до простих людей і їх проблем й захоче щось змінити на краще тому що соромно що місто з таким потенціалом так погано виглядає і живе.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.