На Хмельниччині виборчу адресу змінили майже 3 тисячі виборців

2940 виборців змінили виборчу адресу з, до та в межах Хмельницької області.

Такі дані оприлюднили на офіційному сайті Державного реєстру виборців, інформує Громадянська мережа “Опора”.

Згідно з відомостями щодо кількості опрацьованих звернень виборців за період з 01.07.2020 до 26.09.2020, оприлюдненими на сайті Державного реєстру виборців, свою виборчу адресу змінили 1061 виборець, який має зареєстроване місце проживання в Хмельницькій області, але фактично мешкає в інших регіонах. Щоб голосувати на Хмельниччині, процедурою зміни виборчої адреси скористалися 417 осіб, які зареєстровані в інших областях, проте їх фактичне місце проживання в Хмельницькій області. Ще 1462 виборці змінили свою виборчу адресу в межах регіону.

Найбільша кількість звернень про зміну виборчої адреси в громаду зареєстрована в органах ведення  Державного реєстру виборців щодо Слобідсько-Кульчієвецької сільської громади (287), Хмельницької (168) та Кам’янець-Подільської (91) міських громад. Щодо зміни виборчої адреси в інші громади, то найчастіше такі заяви подавали мешканці Кам’янець-Подільської (462), Хмельницької (380) та Шепетівської (90) міських громад.

Цього року виборці могли скористатися нововведенням у Виборчому кодексі України та змінити свою виборчу адресу, щоб на місцевих виборах 25 жовтня проголосувати за місцем фактичного проживання, а не реєстрації. Для цього слід було з 1 липня до 10 вересня подати відповідну заяву до органів ведення Державного реєстру виборців. Термін, відведений на опрацювання органами ведення Державного реєстру виборців заяв про зміну виборчої адреси, сплив 25 вересня. Тож наразі можемо говорити про підсумкові цифри.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.