Маска налазила на очі. Суд пожалів водіїв автобусів і не став карати штрафом

Теофіпольський районний суд визнав винним водія автобуса за маршрутом “Хмельницький-Ковель” у порушенні правил карантину (ст. 44-3 КУпАП), але звільнив від штрафу, обмежившись усним зауваженням.

Фото НГП

Про це свідчить постанова від 23 вересня.

За даними адмінпротоколу, 27 серпня о 09 год. 22 хв. в смт Теофіполь на вул. Свобода водій автобуса Хмельницький-Ковель перевозив пасажирів, використовуючи захисну маску, яка повністю не закривала ніс та рот, а саме знаходилася на підборідді, чим порушив вимоги п.п.1 п.10 постанови Кабміну №641.

Чоловік повністю визнав вину. Підтвердив, що під час керування транспортним засобом маска йому налазила на очі, він її опустив на підборіддя. У вчиненому щиро розкаявся.

Ще одне рішення, яким звільнено від штрафу водія, виніс Славутський міськрайонний суд 22 вересня. За матеріалами справи 7 вересня о 17 год. 40 хв. у Славуті на вул. Миру 47 водій маршруту був одягнений у захисній масці, яка не закривала ніс та рот.

У судовому засіданні він визнав вину та щиро розкаювався. Вказав, що дійсно спустив маску, оскільки мав намір попити води. При цьому у письмових поясненнях до адмінпротоколу водій повідомив, що приспустив маску, оскільки йому стало зле.

Як відомо, на період дії карантину урядова постанова  забороняє перебування в громадських будинках і спорудах, громадському транспорті без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно.

Нагадаємо, що за порушення карантину ст. 44-3 Кодексу про адміністративні правопорушення («Порушення правил щодо карантину людей») передбачається штраф від 17 тис. грн до 34 тис. грн для громадян і 34-170 тис. грн  для посадових осіб.

Як писав НГП, водій з Білогірщини заплатить 17 тис. грн штрафу, бо перевозив більше пасажирів, ніж дозволяє “карантинна” постанова.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.