На День міста у Хмельницькому запрацював “мистецький тролейбус”

На День міста, 26 вересня, у Хмельницькому запрацював «мистецький тролейбус».

Як повідомляє пресслужба міськради, у звичайному тролейбусі, який щоденно курсує за різними маршрутами вулицями міста, розмістили виставку фотографій з фондів музею-студії фотомистецтва, присвячену 589-й річниці міста Хмельницького.

До експозиції увійшли роботи кращих фотографів Хмельницького, а саме: Костянтина Жданова, Олександра Савенка, Сергія Зиська, Миколи Шафінського, Василя Павлюка, Катерини Пташник, Аліни Возної, Михайла Стопенчука, Оксани Косюк, Вікторії Чиковської, Ярослави Мельничук, а також Володимира Дубаса (місто Львів) та Ігоря Ігнатьєва (місто Дніпро).

Загалом виставка складається з 40 фотографій, які вдалося зібрати завдяки конкурсу фотографій “Хмельницький – крізь об’єктив”.

Експозиція тематично поділена за сюжетом. На світлинах зображені різноманітні мистецькі події, фестивалі, які відбувалися у Хмельницькому, та міські пейзажі.

Планується, що «мистецький тролейбус» працюватиме постійно. Це буде своєрідна пересувна виставка Хмельницького музею-студії фотомистецтва, з якою матимуть можливість ознайомитися хмельничани та гості нашого міста”, – зазначив начальник Управління культури і туризму Хмельницької міської ради Артем Ромасюков.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Пропаганда “здобутків” Картавого, за бюджетні гроші. Ці падлюки ахує..ть безпредельно. Не дай Бог з Івана пана.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.