У Хмельницькому готові виробляти обладнання для технології 5g: потрібні інвестиції

Завод ДП «Новатор», який входить до концерну Укроборонпром, здатен виробляти обладнання для технології 5g та наразі шукає інвестора для налагодження серійного виробництва.

“Сьогодні, коли відбувається приріст захворюваності на COVID і багато людей дистанційно працюють, а  учні та студенти навчаються, виникає проблеми не в тому чи є Інтернет, а проблема в його якості. Директор “Новатора” нам сьогодні розповів про ліцензійну установку, яку виготовили на заводі,  і це установка 5g. До речі, в Україні немає подібних аналогів. Це надзвичайно великий потенціал для міста та країни загалом. Потрібні лише інвестиції.

Саме на цьому етапі повинна допомогти держава. Безумовно, містком між державою та будь-яким підприємством, заводом  – є міська влада, котра повинна сприяти залученню інвестицій: як державних, так і іноземних.”  – зазначила Інна Ящук, кандидатка у мери Хмельницького.

За словами, Галини Янченко, народної депутатки, голов Тимчасової слідчої комісії з питань захисту прав інвесторів, заступниці голови фракції «Слуга Народу», котра завітала  на “Новатор”, потрібно близько 30 мільйонів євро інвестицій для налагодження серійного виробництва 5g на заводі.

«Україна може стати четвертою країною в світі, яка може опанувати технологію виробництва обладнання для 5g. Наразі цією технологією виробництва вже володіють такі країни як США, Китай та Південна Корея. Це дуже перспективний напрямок виробництва і для нашої держави, оскільки, зокрема, через коронавірус в світі зростає потреба у якісному Інтернеті. В проект можуть бути залучені як державні інвестиції, так і приватні. Тому, ми повинні привертати увагу до заводу «Новатор», це справді сучасне та інноваційне українське підприємство, і завданням влади сьогодні повинне стати максимальне сприяння йому та допомога в розвитку, в тому числі, у пошуку інвестора», – підкреслила Галина Янченко.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 13

 1. Это понятно…,а почему без масок ? Какой пример подаёте электорату ? Всем кандидатам одеть маски !!!

 2. “Пані мер” краще б на сесію облради ходила, а не піарилась.

 3. Вже апаратів штучного дихання наробили, тепер взялися за 5g.

  • Ага,после их “аппаратов ИВЛ” и кислородных концентраторов и до 5G добрались. Лавры Илона Маска не дают покоя,только денег нет и “освоить” нечего. Пусть встраиваются в достройку 3 и 4 блоков ХАЭС.

 4. Язиком махати не мишки таксати

 5. Молоток чи сокиру навчіться робити. В магазинах 90% китай.

 6. Ну я б не критикував так новатор. Насправді вони можуть робити багато і якісних приладів. Просто, якщо їм дають 2 копійки, от вони й змушені крутитися на що грошей вистачає.

 7. Майбутнє відбувається сьогодні. Буде цікаво якщо майбутнє почнеться з Хмельницька.

 8. А як же літаки? Коли будемо всіх бамбіть?

 9. Клоуни… які 5 джі…. в них технології ранього союзу…. ні кадрів, ні обладладнання.. лише язиком вміюють молоти та красти…

 10. Чудова ідея! Працюйте!

 11. Виробництвовисокотехнологічного обладанання – дуже важливе – це кроки вперед. добре, що майбутнє керівництво це розуміє і підтримує!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.