Депутати облради звернулися до Верховної Ради створити ТСК і розслідувати резонансні справи

Депутати Хмельницької обласної ради підтримали звернення громадських організацій Хмельницької області до президента України, Верховної Ради України, керівництва РНБО, СБУ, ДБР та МЗС України з вимогою розслідувати резонансні справи.

Відповідне рішення обранці ухвалили у четвер, 24 вересня на черговій сесії.

«Ми, депутати Хмельницької обласної ради як представники жителів Хмельницької області, підтримуємо стурбованість громадськості області щодо реальних загроз національним інтересам України і з метою збереження держави Україна пропонуємо:

  1. Створити Тимчасову слідчу комісію Верховної Ради України з розслідування можливої державної зради з боку керівництва держави в справі зриву спецоперації щодо ПВК «Вагнер»;
  2. Створити Тимчасову слідчу комісію Верховної Ради України з розслідування справи вбивства журналіста Павла Шеремета;
  3. Створити Тимчасову слідчу комісію Верховної Ради України з розслідування можливої державної зради з боку керівництва держави під час перемовин з Росією;
  4. Звернути увагу Президента України на Київський окружний адміністративний суд, який згідно судової реформи мав бути ліквідований у 2019 році, діяльність якого призвела до прийняття ним низки безвідповідальних антидержавних рішень», – сказано у тексті зверення.
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. Щось у депутатів з головою не все добре…

  2. Депутаны дури перед заседанием курнули.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.