Загородний назвав здобутки депутатів VII скликання облради

Голова Хмельницької обласної ради Михайло Загородний перерахував здобутки депутатів VII скликання облради, які працювали протягом 2015-2020 років.

Про це він зазначив на черговій сесії ради 24 вересня.

“Ми залишили слід в історії Хмельниччини як депутати, котрі працювали над відновленням аеропорту; будівництвом музичного училища, обласної дитячої лікарні; реконструкції кардіодиспансеру; проведенням водогонів для забезпечення якісною питною водою найвіддаленіших населених пунктів; виділенням коштів на реставрацію пам’яток архітектури; створили Агенцію регіонального розвитку Хмельницької області, яка найближчим часом запустить на своїй базі Офіс євроінтеграції, який дасть змогу залучати кошти Європейського Союзу в різноманітні галузі краю”, – заявив високопосадовець.

За словами Загородного, за останні п’ять років Хмельниччина утвердилася як область-реформатор, зокрема, у напрямку добровільного об’єднання територіальних громад.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 3

  1. …котрі працювали над…. А що ЗРОБИЛИ? Аеропортр не працює , дитяча лікарня ще довго буде будуватися ,кардіодиспансеру ще далеко до завершення реконструкції . Ми ХОТІЛи , ми ПРАЦЮВАЛИ . Надайте конкретні результати роботи.

  2. Бред главы облсовета взяточника- ворюги.

  3. Полная фигня.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.