Голова Хмельницької облради зізнався, що не хотів іти на вибори. Але передумав

Голова Хмельницької обласної ради Михайло Загородний зазначив, що не планував балотуватися на цьогорічних місцевих виборах.

Фото НГП

“Спочатку ухвалив рішення не балотуватися на вибори. Попри це, вважаю, що маю хороший досвід на різних рівнях самоврядування. До того ж був депутом двох скликань обласної ради. Тому я йду на вибори до Хмельницької обласної ради з політичною силою “За майбутнє”, – зазначив у коментарі ЗМІ після сесії ради 24 вересня.

Нагадаємо, що на місцевих виборах-2015 Михайло Загородний очолював виборчий список кандидатів у депутати Хмельницької облради від БПП.

З 6 березня 2015 до 18 грудня 2015 р. – очолював Хмельницьку облдержадміністрацію. А з 27 листопада 2015 року – голова обласної ради.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 5

  1. Кажуть, що там дуже гарно платять….. от і йдуть …Але сам факт! Йдуть то далеко не бідні люди. Світ вже давно перетворився на “купи-продай”. сумно, дуже сумно!

  2. А шо такое? Насмотрелись на дурдом в другом крыле? На профессионалов? И решили. Правильно решили ,Вы ещё достаточно молодой и энергичный,успехов!

  3. Не хотив але перехотив

  4. Важко буде без корита народного він подумав… і передумав….деребанити народне..

  5. Оборотень без погон. Таких надо сраной метлой гнать. Какая партия такие и депутаны от лобзика до огородника.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.