Місцева влада ставиться до бізнесу, як до “дійної корови” – нардеп

«Хмельницький  – обласний центр з величезним потенціалом для розвитку бізнесу.  Потрібна лише хороша місцева влада, яка б створювала сприятливі умови для  підприємців, а вони, в свою чергу, створювали нові робочі місця. Тоді місто  процвітало б ще більш динамічними темпами» – зазначила Галина Янченко, народна депутатка, голова Тимчасової слідчої комісії з питань захисту прав інвесторів, заступниця голови фракції «Слуга Народу», яка перебуває сьогодні на Хмельниччині.

На думку депутатки, в місцевої влади є можливості аби підтримати підприємців. До прикладу: виділення землі, приміщень комунальної власності,  низька ставка податку. Українським законодавством встановлено орендну ставку по землі в межах від 3 до 12 відсотків. Так от саме місцева влада може для своїх підприємців ставити найнижчий податок, таким чином допомагати людям економити і навіть залучити представників бізнесу з інших міст в Хмельницький.

«Ми бачимо в багатьох регіонах України, коли місцева влада не те, що не сприяє людям, котрі можуть створювати виробничі потужності, а навпаки, заважає: корупція, затягування, бюрократія, повернення документів тощо.

Місцева влада ставиться до бізнесу, як до “дійної корови”. Тому важливо змінювати владу на місцях» – зауважила Галина Янчено.

В рамках візиту до Хмельницького, народна депутатка зустрінеться з представниками малого та середнього бізнесу міста аби обговорити проблеми підприємців та шляхи їх вирішення.

 

 

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 3

 1. 100%,жодної підтримки для місцевого бізнесу нема.Кошти що виділяються на пілотні проекти по 150 тисяч,тільки для наближених.
  Мафи встановлювати тільки для своїх.
  Переносити мафи з подальшим розширенням,тільки для наближених до Діденка і Гончарука.
  Вивіски та фасади примусово примушують змінювати за власний кошт.
  Перевірки по найманим мало не щодня.
  Ділянки для будівництва тільки обраним.
  Тут можна багато писати,боюсь що втомитесь читати.

 2. Ви пишіть!!! Багато! А то людям нашим замилили очі газонами, майданчиками дитячими тощо…
  А насправді – є купа питань та проблем!

 3. Не достаточно серьезные выражения лиц, которым не равнодушен “місцевий бізнес” !!! Или это маска всё скрывает ? Вспоминается случай в цирке с медиумисткой мадмазель Жанна из Парижа и Сицилии.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.