Хмельницька обласна рада звільнила ректора університету управління та права, але він продовжує виконувати обов’язки (Оновлено)

Депутати Хмельницької обласної ради затвердили розпорядження керівництва ради про звільнення Олега Омельчука з посади ректора Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова.

За це рішення сьогодні проголосувало 56 обранців на черговій сесії.

Голова облради Михайло Загородний зауважив, що причиною звільнення стало завершення дії контракту.

У коментарі НГП Олег Омельчук зауважив, що, згідно з розпорядженням голови обласної ради від 16 вересня, його тимчасово призначено виконуючим обов‘язки ректора університету.

Як писав НГП, комісії обласної ради не вистачило голосів, щоб рекомендувати кандидатуру діючого ректора Хмельницького університету управління та права Олега Омельчука для голосування на чергових виборах ректора, які заплановані на 29 вересня.

Єдиним претендентом на крісло ректора залишається проректор з нормативного та науково-методичного забезпечення Хмельницького університету управління та права Ірина Ковтун. Щоб перемогти на виборах ректора, їй необхідно взяти 50%+1 голос.

Контракт з новим ректором укладається на 5 років.

Крім цього, за даними сайту “Судова влада України”, на 22 вересня Хмельницький окружний адміністративний суд взяв до розгляду позов Олега Омельчука до комісії для розгляду документів претендентів на посаду ректора Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова. Він добивається визнання дій комісії протиправними щодо недопуску його до виборів ректора ХУУП.

Також пан Омельчук закинув адміністративну скаргу до Сьомого апеляційного адміністративного суду з вимогою зупинити проведення чергових виборів ректора 29 вересня. Станом на 23 вересня призначено склад апеляційного адмінсуду.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 11

 1. Уволили взяточника

 2. Шкода. Хороший був ректор.

  • Він був найгіршим ректором, при якому університет скотився нижче плінтуса. Хорошим ректором, що розвивав уніерситет, був Олуйко.

   • Олуйко- гарний ректор… сволота, що пролізлав ректори через тиск через порушення кримінальної справи проти Андрушка.. ? він займався своїми справами і йшов по трупах.. як в інституті так і в Антимонопольному.. хабарник та сволота…..

    • Ти чумоход. Фільтруй трохи висловлювання. І факти вказуй.

     • Факти відомі і кожному бидлу можу їх навести…. Холуйко звів у могилу засновника вузу Андрушка… а Чорного просто під ноги взяв…. а тепер вуз став повним болотом….. ніхто там і вчитися не хоче….

 3. “Прощай”

 4. яка різниця, хороший, поганий?
  два терміни відтрубив – “фьсьо”, “с вєщями на виход”, як того вимагає закон. не залежно від того, хто і як його раніше призначив, і коли той закон прийняли.

 5. Не скатився інститут нижче плінтусу. Він зразу був такий задуманий. Закривати його треба. Це необхідні дії будь якої чесної влади.

 6. Був би Габінет розумним,то пішов би ректором,вибори всеодно не зробить. Михайлова була в штабі Лозового і він програв,тепер у зелених,теж програють!

 7. Вишліть йому трудову новою поштою . Як він це часто робив з звільненими ним працівниками, які по 20 років життя віддали університету Замість подяки за працю

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.