Столичний суд відмовився арештувати та відсторонити від посади заступника начальника поліції Хмельниччини

Печерський районний суд Києва відмовив у задоволенні клопотань слідчих Державного бюро розслідувань про обрання запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту та про відсторонення від займаної посади заступника начальника- начальника слідчого управління Головного управління Нацполіції Хмельницькох області Сергія Рекуна.

Копії судових ухвал від 23 вересня опублікував у “Фейсбуці” захисник поліцейського Тарас Безпалий.

“15 вересня 2020 року слідчими ГСУ ДБР було повідомлено про підозру колишньому начальнику слідчого управління ГУ НП в Київській області Сергію  Рекуну у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 365 КК України. Суть підозри полягає в наступному. За версією слідчого, Рекун С.С. в 2017 році незаконно поставив візу на договорі відповідального зберігання (хоча підписант по договору не він). Потім слідчі незаконно вилучили й передали на відповідальне зберігання товарно-матеріальні цінності (хоча були ухвали суду про обшуки з правом вилучення). Далі особа, у якої знаходиться майно на зберіганні, відмовилась повертати це майно, мотивуючи це необхідністю сплати витрат, пов’язаних із зберіганням та транспортуванням майна.

Таким чином, слідчі ДБР прийшли до висновку, що Рекун С.С. увійшов у змову зі слідчими, перевищив свої повноваження, завдав збитків підприємтсву, у чиїй власності було майно.
Якщо казати простою мовою, то чим далі, тим сумніше мені стає за профпридатність слідчих й прокурорів, тим паче, якщо мова йде про ДБР, оскільки така підозра не просто не витримує критики, вона не обгрунтована”, – наголосив адвокат.

Окремо варто зазначити, що 17 вересня на сайті ДБР з’явилася новина про те, що Державне бюро розслідувань за процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора та за оперативного супроводу Головного управління БКОЗ СБУ повідомили про підозру колишньому заступнику начальника ГУ Нацполіції в Київській області – начальнику слідчого управління.

З фотографії, яку додало ДБР, видно, що підозра Сергію Рекуну вручалася у кабінеті начальника обласної поліції Хмельниччини Руслана Герасимчука.

Додамо, що Сергій Рекун працює заступником начальника обласної поліції з початку вересня 2020 року.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Да любого мента от подполковника и вверх можно за хвост брать. Все они расхитители народного имущества.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.