Колишній “есбеушник” керуватиме хмельницьким ДБР

За результатами відкритого конкурсу на посаду Директора ТУ ДБР у м. Хмельницькому із званням полковника Державного бюро розслідувань призначено Владислава Васильєва. Останні чотири роки він обіймав посаду заступника начальника управління – начальника відділу по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Управління Служби безпеки України у Волинській області.

Про це повідомляє пресслужба ДБР.

“Задачі, поставлені перед новою службою ДБР, доволі серйозні. Основне, на чому слід наголосити, що зараз, окрім слідчих, нам необхідно підібрати оперативний блок, провести відповідні конкурси, переатестувати діючих працівників. Ми обіцяємо показати державі, що ми – результативна служба і результативне Територіальне управління Державного бюро розслідувань, а з урахуванням того, що ми працюємо у 5 областях, роботи буде багато”, – наголосив новопризначений керівник.

Нагадаємо, що теруправління Державного бюро розслідування, розташоване у місті Хмельницькому, поширює свою діяльність на Хмельницьку, Вінницьку, Житомирську, Рівненську та Чернівецьку області.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. Може хоч він візьметься за розслідування злочинів Картавого та посіпак.

    • Ти що з неба впав? Він – не виняток, просто сяде на ті схеми що були до нього.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.