Протягом двох місяців Кабмін повинен передати парламенту законопроєкт про будівництво двох енергоблоків ХАЕС

Президент Володимир Зеленський доручив Кабінету Міністрів у двомісячний термін внести на розгляд Верховної Ради законопроєкт про розміщення, проєктування та будівництво енергоблоків №3 та №4 Хмельницької атомної електростанції.

Про це йдеться в Указі «Про невідкладні заходи щодо стабілізації ситуації в енергетичній сфері та подальшого розвитку ядерної енергетики» від 22 вересня 2020 року, оприлюдненому на сайті глави держави.

Згідно з документом, уряду також доручено розробити довгострокову програму розвитку атомної енергетики в межах реалізації Енергетичної стратегії України на період до 2035 року.

Крім того, Кабмін має вжити вичерпних заходів для погашення заборгованості перед виробниками електричної енергії, зокрема перед НАЕК «Енергоатом», що утворилася внаслідок виконання ними спеціальних обов’язків для забезпечення загальносуспільних інтересів.

Як відомо, глава держави на нараді з керівництвом Державного підприємства «НАЕК “Енергоатом” під час відвідання ХАЕС 9 вересня заявив, що доручить уряду забезпечити фінансування будівництва третього та четвертого енергоблоків Хмельницької атомної електростанції та вирішити питання заборгованості перед Енергоатомом.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Дурень думкою багатіє.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.