Президент та Кабінет міністрів відзначили ряд подолян державними відзнаками

Відповідно до Указу Президента України Володимира Зеленського за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, розвиток вітчизняної системи охорони здоров’я, надання кваліфікованої медичної допомоги, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю Присвоєно почесне звання України:

“ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ”

КОБІТІ Володимиру Івановичу – завідувачеві відділення комунального некомерційного підприємства Дунаєвецької районної ради “Дунаєвецька центральна районна лікарня”

“ЗАСЛУЖЕНИЙ МАЙСТЕР НАРОДНОЇ ТВОРЧОСТІ УКРАЇНИ”

ЯКОВЛЄВУ Анатолію Адольфовичу – майстрові художньої обробки деревини

“ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ”

ІВАНЮКУ Володимиру Володимировичу – головному інженерові державного підприємства “Красилівський агрегатний завод”

Почесною Грамотою Кабінету Міністрів України нагороджено:

за вагомий особистий внесок у забезпечення розвитку Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм:

БРАТКА Едуарда Петровича – начальника Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області

за вагомий особистий внесок у забезпечення розвитку сфери охорони здоров’я Хмельницькій області, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм:

КЛАНЦУ Андрія Івановича – директора комунального некомерційного підприємства «Хмельницький обласний серцево-судинний центр» Хмельницької обласної ради

ПІДДУБНУ Оксану Вікторівну – директора комунального підприємства «Хмельницька інфекційна лікарня» Хмельницької міської ради

за вагомий особистий внесок у забезпечення розвитку театрального мистецтва, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм:

ПУНДІК Аллу Казимирівну – директора Хмельницького академічного обласного театру ляльок

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 5

 1. Який внесок зробив Кланц в покращення охорони здоров”я. Ви що там здуріли злодію давати за особистий внесок чого грошей вніс кому потрібно. Ніколи не буде у нас в УкраІні порядку. Тільки подивитись Яка смертність у Кланца горе -хірурга. Ганьба.

  • Виплило, Изя-гів#о. Ми вже почали хвилюватися, де ти пропало з своїми жовчними коментарями. Може ковід тебе взяв. А ні, зараза до зарази не липне…

   • Ты жополиз у Кланца то лижи ему жопу дальше.

    • изя-гів#о, ось у цьому все твоє чорне нутро. Всі погані, злодії, жополизи… Чим же тебе життя так поковеркало, бідолаха?

 2. Такий як і Пундик

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.