На Хмельниччині зберігається динаміка поширення COVID-19: хто у лідерах

Лідерами за кількістю випадків є м.Хмельницький (883), Волочиський район (272), м.Кам’янець-Подільський (218). Всього наразі лікується 2748 мешканців області, 513 з них у стаціонарі. Також в лікарнях перебуває 218 осіб з підозрою на COVID-19. Завантаженість закладів, що надають допомогу хворим з коронавірусною інфекцією – 60,4%, що свідчить про те, що , на жаль, надалі зберігається динаміка поширення хвороби, повідомив на брифінгу Роман Примуш.

Відбулося засідання Державної комісії з питань ТЕБ і НС, відповідно до рішення якої м.Славута та Волочиський район продовжують залишатися у “червоній зоні” епідемічної безпеки. За результатами розгляду пропозицій щодо відновлення роботи дошкільних навчальних закладів та громадського транспорту у цих регіонах, направлених облдержадміністрацією до комісії, було прийнято позитивне рішення. Таким чином від сьогодні у м.Славута та Волочиському району буде дозволено роботу садочків та пасажирські перевезення.

Під контролем перебуває ситуація із захворюваністю в навчальних закладах. З початку навчального року зареєстровано випадки захворювання 124 працівників, 43 учнів у загальноосвітніх навчальних закладах, з них 28 випадків за минулий тиждень у 37 закладах. 10 з них були на дистанційному навчанні повністю. Від сьогодні 3 з них відновлюють роботу. Також зареєстровано 34 випадки хвороби у ДНЗ (21 у працівників, 3 у вихованців) та 27 випадків у закладах профтехосвіти (13 працівників, 14 учнів).

Стокові зображення від Depositphotos

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.