На Хмельниччині українські та американські спецпризначенці відпрацювали елементи бойового десантування

На Хмельниччині українські та американські спецпризначенці на полігоні окремого полку ССО відпрацювали елементи бойового десантування посадочним способом з повітряного судна та перекидання сил швидкого реагування за допомогою конвертопланів V-22 Osprey (англ. Bell V-22 Osprey), повідомляє АрміяInform.

Тактичні тренування спецпризначенців Сил спеціальних операцій Збройних Сил України та їхніх американських колег зі складу повітряно-тактичної групи ССО Збройних сил США в Європі Fiction Urchin розпочалися 17 вересня на одному з військових летовищ Повітряних Сил неподалік Вінниці.

Як писала АрміяInform, тренування відбуваються в рамках стратегічного командно-штабного навчання «Об’єднанні зусилля 2020», що дозволить продемонструвати готовність України дати відсіч збройній агресії самостійно та з використанням механізмів міжнародної підтримки, також — підвищити взаємосумісність із силами і засобами НАТО.

Bell V-22 Osprey — конвертоплан, який  поєднує окремі можливості літака і вертольота. Його розробляли понад 30 років у США компанії Boeing та Bell. Перебуває на озброєнні Корпусу морської піхоти США та ВМС США.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 3

  1. Вмерткпнцям є де тринуватись і без нас. вони просто вивсають театри бойових дій. А папуаси раді, білий хазяїн приїхав- жуйку дав і по плечу похлопав

  2. А я все думав, що за хрень літає. Думав, що це якись військовий АН- 24.

  3. Вперше про конвертоплан я прочитав в радянському науково-популярному журналі “Наука и жизнь” (мої батьки виписували) десь на початку чи то 1966-го року, чи то 1967-го року, сидячи в черзі в лікарні (я, катаючись на лижах, був зламав собі палець на руці, і мати дала мені цей журнал, що б відволікти мене від “хникання”). Наскільки я розумію, Радянський Союз відмовився від подальшої роботи над цим літаючим апаратом, вважаючи його не відповідаючим реальним вимогам. Доречі, американці зараз теж так вважають, бо вже кілька років назад припинили ого серійний випуск.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.