Локомотивне депо Гречани можуть ліквідувати. Депутати облради підготували звернення

Депутати Хмельницької обласної ради підготували звернення до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо неприпустимості ліквідації локомотивного депо Гречани.

Фото з “Вікіпедії”

Відповідний проєкт рішення буде розглянуто на черговій сесії ради 24 вересня.

У тексті запропонованого звенення сказано, що правління АТ «Укрзалізниця» 6 вересня 2020 року видало рішення, який передбачено реструктуризацію локомотивного господарства, зокрема утворення з 1 листопада 2020 року експлуатаційних та ремонтних депо, а також подальша ліквідація існуючих виробничих підрозділів служби локомотивного господарства.

У рамках цієї реструктуризації передбачено й ліквідацію основного локомотивного депо Гречани та створення на його базі оборотного депо основного експлуатаційного депо Жмеринка.

“Трудовий колектив та профспілкова організація локомотивного депо Гречани глибоко стурбована прийняттям такого рішення, адже це призведе не лише до суттєвого зменшення податкових надходжень до місцевих бюджетів Хмельницької області, а й до росту кількості безробітних, створення проблем ведення бізнесу та його співпраці із залізницею”, – сказано у зверненні.

У зверенні наголошується, що збереження наявного штату інженерно-технічних працівників, слюсарів з ремонту рухомого складу, інших кваліфікованих працівників депо Гречани надасть можливість не лише якісно виконувати основну перевізну функцію Укрзалізниці, а й дозволить надавати послуги на магістральних лініях стороннім організаціям, в тому числі й приватним перевізникам, зокрема, й ТОВ «Українська локомотивобудівна компанія».

Довідково. Локомотивне депо Гречани створено 1913 року. Надає послуги з перевезення рухомого складу (вагонів), ремонту тягового рухомого складу, локомотивні бригади здійснюють дальні пасажирські перевезення на багатьох напрямках.

Наразі у своєму підпорядкуванні локомотивне депо має три пункти зміни локомотивних бригад по станціях Ярмолинці, Кам’янець-Подільський та Старокостянтинів 2, які  у проєкті реструктуризації вже не будуть мати стосунок до оборотного депо Гречани.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 5

 1. эти зеленые уже охуели– руки прочь от депо вы туда не вложили ни копейки . НЕ ДАДИМ.

 2. Давайте вже Україну ліквідовуйте, щоб не мучалась. Все вже зроблено і підготовлено за 30 років.

  • Ліквідувати Україну неможливо. Це територія.
   Якщо на увазі мається така держава, то після Київської Русі її не стало. Правда, була УРСР в колишньому СРСР, але навіть при комуністичному гноблені його окраїн Українська республіка серед них була найбагатшою і найбільш розвинутою. «Живи, Україно, прекрасна і сильна», що утверджував її Гімн.
   З 1992 року розпочалося повне розкрадання тих багатств. Але понад 170 років тому пророкував Тарас Шевченко:
   «Погибнеш, згинеш, Україно,
   Не стане знаку на землі».
   І виродки, а не сини, як писав Великий Пророк:
   «… тебе уб’ють
   Оперені, а злозачаті».
   Убивство України йде до завершення. Підстава: майже у десятеро лікідувано районів. На черзі – області. Невдовзі їх також залишиться 3 чи 5. Остаточно прихватизуються рештки державних підприємств установ та організацій. Землю нахабно примусово скуплять за копійки. Владу всіх рівнів очолюватимуть «злозататі» олігархи.
   Лише наступним поколінням українців, можливо, вдасться дочекатись, коли за пророцвом Тараса Шевченка, і їх очікує Божа кара :
   «Вас найде правда-мста; а люде
   Підстережуть вас на тоте ж,
   Уловлять і судить не будуть,
   В кайдани туго окують,
   В село на зрище приведуть,
   І на хресті отім без ката
   І без царя вас, біснуватих,
   Розтнуть, розірвуть, розіпнуть…»

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.