Славута і Волочиський район ще тиждень сидітимуть у “червоній” зоні карантину

Сьогодні, 18 вересня відбулося позачергове засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Про це повідомив міністр Кабміну Олег Немчінов у телеграм-каналі.

У “червоній” зоні карантину залишаються Славута і Волочиський район.

У “помаранчевій” зоні відбулися незначні ротації порівняно з поперднім тижнем. Так, з неї до “жовтої” зони вибув Новоушицький район. Натомість залишаються місто Хмельницький, Камянець-Подільський та Нетішин, Красилівський, Теофіпольський та Ярмолинецький райони.

Стокові зображення від Depositphotos

У “жовтій” зоні – міста Старокостянтинів та Шепетівка, Білогірський, Віньковецький, Городоцький, Деражнянський, Дунаєвецький, Ізяславський, Кам’янець-Подільський, Летичівський, Новоушицький, Полонський, Славутський, Хмельницький, Чемеровецький та Шепетівський райони.

Такі епідемічні рівні встановлюються на 14 днів.

Нагадаємо, що цієї середи на черговому засіданні Кабінету міністрів України були внесені зміни до карантинних обмежень у зонах. Документ передбачає, що рішення про заборону роботи освітніх закладів на територіях з “червоним” рівнем епідемічної небезпеки поширення COVID-19 буде прийматися лише спільно Державною та регіональною комісіями з питань ТЕБ та НС.

В адміністративних одиницях з “помаранчевим”, “жовтим” та “зеленим” рівнями забороняється робота шкіл у разі, коли на самоізоляцію через контакт з пацієнтом з підтвердженим випадком COVID-19 відправлено більше ніж 50 відсотків класів.

Як писав НГП, 16 вересня депутати Волочиської міської об’єднаної територіальної громади звернутися до Державної комісії ТЕБ та НС, міністра охорони здоров’я України щодо виключення громади із зони «червоного» рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

Крім цього, обранців дозволили працювати бізнесу попри заборону, яку передбачає “червона” зона карантину.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Можна контакти тієї гарної дівчини на фото.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.