Хмельничанин, який вважав, що не треба носити маски в магазинах, оштрафований на 17 тисяч

Хмельницький міськрайонний суд визнав винним місцевого мешканця у порушенні правил карантину і оштрафував на 17 тис. грн.

Про це сказано у постанові від 14 вересня.

За даними адмінпротоколу, 21 червня близько 22 год. 29 хв. чоловік перебував у приміщенні магазину «АТБ», що на вул. Львівське шосе, 41 у Хмельницькому без захисної маски, чим порушив правила щодо карантину людей, встановлені п.п. 1 п. 3 Постанови № 392 Кабміну від 20 травня 2020 року.

У судовому засіданні хмельничанин не визнав свою вину і пояснив, що нічим не заборонено відвідування магазинів без захисних масок.

Стокові зображення від Depositphotos

Разом з тим, факт вчинення вказаного правопорушення підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення; письмовими поясненнями свідка, який пояснив, що під час відвідування магазину чоловік проігнорував вимогу одягнути захисну маску в приміщенні магазину; письмовими поясненнями особи, стосовно якої складено протокол, в яких останній зазначив, що у нього не було з собою захисної маски, а йому її не надали в магазині і не було масок, щоб придбати; відеозаписом з камер спостереження з магазину «АТБ».

Нагалосимо, що на території України на період дії карантину забороняється перебування в громадських будинках і спорудах, громадському транспорті без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема, респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 3

  1. стадо… бе ..бе.бе… баранів

  2. И мешок дуста на него высыпать, чтобы заразу не разносил.

  3. Ну ну. Судья законов не читал и руководствуется сугубо постановлениями. Хочу пронаблюдать, как это решение развалится. В Хмельницком вообще судьи какие то не те законы учили. Или Мазурок или Салоед. ТП обе

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.