У Хмельницькій облраді визначились з керівниками ряду комунальних підприємств

У Хмельницькій обласній раді за участю першого заступника голови облради Неоніли Андрійчук відбулися засідання конкурсної комісії з визначення кандидатів на посади:

– директора комунального некомерційного підприємства «Хмельницький обласний госпіталь ветеранів війни» Хмельницької обласної ради. Єдиним кандидатом, котра подала документи та була допущена до участі у конкурсі стала Оксана Бочкарьова, яка дотепер очолює даний комунальний заклад. Після співбесіди з претендентом на посаду, комісія заслухала її проєкт плану розвитку даного комунального закладу на середньострокову перспективу. За результатами голосування переможцем конкурсу на зайняття вакантної посади директора КНП «Хмельницький обласний госпіталь ветеранів війни» Хмельницької обласної ради стала Оксана Бочкарьова.

– директора КНП «Хмельницький обласний патологоанатомічний центр». Члени комісій опрацювали подані єдиним кандидатом документи та допустили до участі у конкурсі Лілію Синчишену, яка наразі є керівником даного комунального закладу. За результатами голосування її кандидатуру визнано переможцем конкурсу.

– директора Хмельницької обласної фірми «Фармація». Ще 9 вересня члени комісії опрацювали подані обома  кандидатами на посаду директора Хмельницької обласної фірми «Фармація» документи та допустили до участі у конкурсі Ірину Добродзій та Юрія Купка. 16 вересня конкурсна комісія провела співбесіду з претендентом на посаду Іриною Зотівною. А інший кандидат, нинішній тимчасово виконуючий обов’язки керівника фірми Юрій Купко не взяв участі у засіданні. За результатами голосування членів комісії переможцем конкурсу на зайняття вакантної посади директора стала Ірина Добродзій.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Ахєрєнний конкурс,по одній людині.
    Як були договорняки,так і залишились.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.