Працюють заклади освіти і садочки: ОДА насварила Волочиський район за недотримання умов “червоної” зони

У Волочиському районі, який з 14 вересня мав би перейти на жортский режим карантинних заходів, оскільки потрапив до “червоної” зони, спостерігається ігнорування відповідних заходів.

Про це сьогодні повідомив перший заступник голови Хмельницької ОДА Роман Примуш на брифінгу.

“Якщо Наркевичська і Війтовецька громади зупинили навчальний процес і пасажирські перевезення, то у Волочиській громаді продовжчується навчання школах і діти відвідуть дошкільні навчальні заклади. Безперечно на це реагуватиме поліція і складатиме відповідні протоколи по кожному закладу. Нікому не подобаються обмежувальні заходи, але якщо їх не запроваджувати, то динаміка захворюваності зростатиме ще більшими темпами”, – наголосив він.

Примуш зауважив, що у закладах освіти Волочиського району є зафіксовані випадки на COVID-19.

Крім цього, високопосадовець відзначив владу Славути, яка організовано дотримується “червоної” зони і повністю перевела заклади освіти на дистанційну форму навчання.

Як писав НГП, 10 вересня Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій віднесла місто Славута та Волочиський район до “червоної” зони карантину, яка має ряд обмежень: зупинка громадського транспорту, закриття закладів освіти, припинення роботи закладів громадського харчування, ТРЦ, бізнес-центрів, магазинів.

Такий епідемічний рівень встановлюється на 14 днів.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 10

  1. Влада зелені плєсані губить український народ…

  2. Знищують людей,як морально так і матеріально.
    Як тепер в село потрапити,ви гниди ковідівські!

  3. В Хмельницькому твердолобий Симчишин не виконує вимоги про 50% заповнення громадського транспорту пасажирами, тролейбуси на 100% заповнені людьми і ніхто не складає протоколів на твердолобого картавого злодія.

  4. Вася, ти сліпий? В Хмельницькому в тролейбусах тільки сидячі місця. Бреши та знай міру.

  5. Вася,це ти на який закон опираєшся,коли несеш дурню про 50% заповнюваності?

  6. Твердолобий подивись постанови КМУ про встановлення карантану і які обмеження при помаранчевому рівні. В тому Хмульницьку якісь твердолобі на голову люди, прям заповідник твердолобнів.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.