За місяць середня зарплата на Хмельниччині дещо зменшилася

Середня номінальна заробітна плата штатного працівника в економіці Хмельницької області у липні становила 9970 грн, що на 48 гривень менше, ніж у червні (10018 грн).

Про це повідомляє Головне управління статистики в області.

Вище середнього рівня по області в липні була заробітна плата працівників сфери державного управління й оборони, обов’язкового соціального страхування (15726 грн), фінансової та страхової діяльності (14560 грн), промисловості (12031 грн), сільського господарства, лісового господарства та рибного господарства (10225 грн).

Серед промислових видів діяльності найвищий рівень заробітної плати спостерігався в працівників підприємств із постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря (20767 грн) і перевищував середньообласний показник у 2,1 раза.

Водночас рівень заробітної плати працівників підприємств з тимчасового розміщування й організації харчування та текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів перебував у межах 24,2–55,6% від середньообласного показника.

Реальна заробітна плата найманих працівників у липні порівняно з червнем зменшилась на 0,5%, а щодолипня 2019р. збільшилася на 6,4%.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 3

  1. А при Гройсману середня була вже 10500грн… 73/43%зебіли, ви це зробили всі разом!

    • Це зробили ви усі (народонаселення України) разом. І поки ви цього не зрозумієте змін на покращення не буде. Слава Україні.

  2. Це чиста зарплата чи ще з неї мають вирахувати податки ? Чому не зазначається ?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.