Мер, який відмовився боротися за свою посаду, балотуватиметься до обласної ради

Міський голова Кам’янця-Подільського Михайло Сімашкевич стверджує, що вже давно ухвалив рішення не балотуватися втретє на посаду мера і пообіцяв, що в Хмельницькій обласній раді, у разі перемоги на виборах, «робитиме усе від себе залежне для розвитку Кам’янця».

Про це він повідомив у коментарі виданню “Вдало”.

“Я підтримую перебування на посаді максимум дві каденції. Тут мені імпонує досвід США: якщо за два терміни щось не зробив, то вже й не зробиш… За 10 років, які я відпрацював для свого міста, я за жоден день та свій вчинок не шкодую. Я став тією людиною, яка продовжила розвиток міста”, – пояснив він.

Сімашкевич додав, що «міняються погляди, стереотипи, політика, політична система, тому хочеться зробити новий крок у житті», маючи на увазі рішення щодо висунення його кандидатом у депутати Хмельницької облради від партії «За майбутнє».

Мер стверджує, що балотуватися в обласну раду йому запропонував один з лідерів політсили, нардеп Сергій Лабазюк.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 7

  1. Лабазюк це той, хто голосував за драконівські закони Партії Регіонів, після чого почалось розстрілювання людей на Майдані.

    • а зараз він виборює “за майбутнє бені” – як мінімум, щоб не видали босса в США.

  2. І, взагалі, Лабазюк – знаний гречкосій на Поділлі

  3. Так красиво начал и так плохо закончит с лобзиком.

  4. За Майбах ! Так правильна назва партії.

  5. это позор! За майбутне бени !

  6. Достаточно заехать в Каменец на автовокзал и все становится ясно. Хозяйственника как не было так и нет. Это разве вокзал туристического центра? Позор. Центральная улица раздолбанная. Что он там делал 10 лет? А ещё с пафосом заявляет не стыдно ни за один день. Какое депутатство. Был мером ни черта не сделал.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.