На Хмельниччині щоденно поліція реєструє два випадки шахрайства

За 8 місяців 2020 року в підрозділах поліції Хмельницької області зареєстровано 445 шахрайств, 191 з яких — це злочини, пов’язані із здійсненням дзвінків до потерпілих.

Про це розповів заступник начальника Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області Андрій Чайковський, якого цитує сектор комунікації поліції області.

“Як показує статистика, практично щодня по області реєструємо по два факти шахрайських дій. Найчастіше шахраї виманюють у потерпілих гроші під приводом купівлі чи продажу товарів через мережу Інтернет або ж начебто за непритягнення до відповідальності родичів чи близьких”, — сказав полковник поліції.

Один з яскравих прикладів — це затриманий кілька тижнів тому працівниками поліції шахрай з Луганщини, який, розповідаючи жахливі історії про халепи, у які потрапили їхні родичі, ошукав у Хмельницькому 5 людей похилого віку на загальну суму понад 72 тисяч гривень.

Ще одну пару зловмисників, яка ошукала  пенсіонерку з Старокостянтинова на загальну суму понад 57 тисяч гривень, затримали буквально кілька днів тому. Цивільне подружжя розігрувало перед своїми жертвами цілі спектаклі, використовуючи для цього навіть різні перуки та реквізит.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. Всех пойманных расстрелять чтобы другим неповадно было.

  2. Розстрівати потрібно за підробку ліків, але у нас їх мабуть не підроблюють

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.