Податкова служба Хмельниччини тимчасово припиняє прийом громадян через коронавірус

Головне управління ДПС у Хмельницькій області у зв‘язку з підтвердженням випадків захворювань на COVID-19 серед фахівців податкової служби та з метою запобігання розповсюдженню коронавірусу тимчасово припиняє проведення особистого прийому громадян посадовими особами ДПС.

При цьому варто взяти до уваги, що податкова служба Хмельниччини жодним чином не може послаблювати зворотній комунікаційний зв‘язок з платниками податків, тому звернення у письмовому вигляду Головне управління ДПС у Хмельницькій області приймає в електронному вигляді на електронну пошту km.official@tax.gov.ua. у вигляді сканкопій або фотокопій письмових звернень з підписом заявника, із зазначенням дати та місця проживання (реєстрації), а також на паперових носіях за адресою: місто Хмельницький, вулиця Пилипчука, 17.

Водночас у податковій службі просять з розумінням поставитися до ситуації і запровадженням тимчасових обмежень, які мають убезпечити від поширення хвороби як платників податків, так і фахівців служби.

Також варто нагадати, що на Хмельниччині податкова служба змінила графік роботи, прийом відвідувачів у Центрах обслуговування – з 10.00 до 17.00

Прийом відвідувачів у Центрах обслуговування платників, які звернулися за наданням адміністративних послуг, здійснюється за таким графіком:

понеділок – четвер з 10 год. 00 хв. до 17 год. 00 хв.

п’ятниця з 10 год. 00 хв. до 15 год. 45 хв.

обідня перерва – з 12 год. 00 хв. до 12 год. 45 хв.

Субота, неділя – вихідні дні.

Зміни до графіку роботи внесено на виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів», з урахуванням змін, внесених постановою Кабінету Міністрів України від 17 червня 2020 року № 500 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України».

Також надаємо основні контакти для online спілкування:

Електронна пошта Головного управління ДПС у Хмельницькій області для направлення листів km.official@tax.gov.ua.

Електронний кабінет: https://cabinet.tax.gov.ua/.

Через Контакт-центр ДПС Ви можете отримати інформаційно-довідкові послуги за телефоном 0800 501 007 з 10.00 до 17.00 (крім суботи, неділі та святкових днів).

Надіслати запитання можна на електронну адресу idd@tax.gov.ua.

Інформаційно-довідковий ресурс податкової служби http://zir.tax.gov.ua/.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. Название сайта не соответствует действительности…Иначе как объяснить “Off” для отдельных статей ??? Если можешь попробуй объяснить…

  2. А как же Зе страна в смартфоне? 21й век, а мы всё бумажки в налоговую носим.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.