Хмельницька міська лікарня розгорнула 100 ліжко-місць для хворих з COVID-19

Хмельницька міська лікарня розгорнула 100 ліжко-місць для хворих з COVID-19 і наразі очікує дозволу від міністерства охорони здоров’я для включення до відповідного переліку медзакладів, що працюють з “коронавірусними” хворими.

Про це міський голова Олександр Симчишин сказав під час брифінгу у середу, 9 вересня.

“Під час сезонного грипу міська інфекційна лікарня могла госпіталізувати 240 пацієнтів. Але до хворих з COVID-19 інші вимоги. Тому ми підготували 100 ліжко-місць, і вже до кінця цього тижня новий медзаклад Хмельницька міська лікарня готова розмістити 50 хворих з коронавірусом, у яких буде потреба забезпечувати киснем і ще 50 звичайних пацієнтів”, – наголосив Симчишин.

Міський голова зауважив, що у профільному закладі області – Хмельницька міська інфекційна лікарня – перебуває на лікуванні 166 хворих на COVID-19 (102 мешканці Хмельницького) і 2 особи із підозрою (1 мешканець Хмельницького).

За час пандемії у Хмельницькому зафіксовано 788 випадків захворювання на Covid-19 (36 нових випадків за добу). 375 осіб одужали (17 за добу), 17 хворих померли, 396 хворіє (102 лікується в стаціонарі).

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. Ну, что до фестивалились на пляже. Для закрепления результата надо тусануть на день города и можно ставить шатры на територии городской, а потом и областной больницы. Главное протянуть линию с кислородом.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.