“Качелька гнулася в руках”: Симчишин розповів, як кандидати під вибори встановлювали майданчики

Міський голова Хмельницького Олександр Симчишин звернувся до мешканців, аби ті з обережністю ставилися до пропозицій благодійників встановлювати дитячі майданчики під час місцевих виборів.

“Майданчики встановлювалися різної якості. Хтось із кандидатів ставив якісні, а хтось ставив такі, що качелька гнулася в руках і вони є травмонебезпеченими. При цьому, такі майданчики не знаходяться на балансі у жодній організації, відповідно, ніхто не несе відповідальності”, – сказав він на брифінгу у середу, 9 вересня.

Симчишин пояснив: якщо у потенційних канидатів буде бажання встановити дитячий майданчик, то вони повинні отримати дозвіл міського управління ЖКГ.

Разом з тим, мер додав, що міська влада щороку облаштовує 50-60 нових майданчиків.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 6

 1. Травмонебезпечні, це якраз ті, що встановлює управління ЖКГ Хмельницької міської ради на чолі з недорозвиненим Новачком!

 2. Симчишин, не такі ми вже й дурні, що не розуміємо, що твої кандидати в депутати до міської ради Хмельницького від твоєї партії “Команда Симчишина”, як і ти будете піаритися за бюджетні гроші мешканців міста Хмельницький!

 3. только в недоразветой стране люди ведуться на скамейки покраску травки и лапшу на уши
  у нас есть кому заниматься блаугостройством но не депутатам
  но я думаю раздадут нищебродам пайки просроченные и те побегут за них голосовать

  только где эти уроды были до выборов пиздели ваши деньги а теперь поставлять пару херовых лавок с надписью от депутата пидара

 4. А ті качели сертифіковані??? Що в парках поставили
  Чи зроблені в цеху в Раково??

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.