Повне обмеження масових заходів: що відбувається у прикордонні академії, де виявили коронавірус

У Хмельницькому Національна академія Державної прикордонної служби імені Богдана Хмельницького діють посилені протиепідемічні заходи, зокрема, загальний температурний скрінінг персоналу та забезпечення дезінфікуючими засобами, контроль маскового режиму, диференційований розклад проведення занять для курсантів та слухачів, повне обмеження загальних зібрань, нарад, масових заходів.

Як зазначено на сайті вишу, дотримання максимальних обмежувальних заходів дозволяє кількатисячному колективу навчального закладу провадити та забезпечувати якісний навчальний процес. За необхідності академія готова організувати навчання курсантів та роботу викладацького складу за дистанційною формою.

З початку пандемії коронавірусної хвороби у прикордонній академій зафіксовано 14 позитивних тестів на COVID-19. Із загальної кількості військовослужбовців та працівників академії, які отримали лабораторне підтвердження захворювання на коронавірус, одужали 4, ще 10 осіб продовжують лікуватися амбулаторно за місцем проживання. Стан хворих задовільний.

Також під контролем медиків наразі перебувають 120 співробітників, які контактували з хворими.

Нагадаємо, що 5 вересня відбулися урочисті заходи на території прикордонної академії, участь у яких брали майже 400 курсантів, Голова Державної прикордонної служби України генерал-майор Сергій Дейнеко,  народні депутати України, голова Хмельницької ОДА.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 4

 1. Габінет будеш відповідати за масове зараження академії? Та червону зону для області?

 2. Хворих не було а одужавші вже є.
  Цікава статистика.

 3. Повне обмеження масових заходів після того, як першого та п’ятого вересня ці заходи широко проводилися все одно, що мертвому припарка.
  Хто відповість за порушення, коли вже були хворі і збиралися святі і грішні.
  Чи немає ніякого вірусу для найвищого керівництва аби похизуватися?

  • Габінета запитайте. наразити на небезпеку сотні лоюдей, через те щоб фото зробити

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.