Cуд скасував розпорядження Симчишина про оголошення догани Путіну

Хмельницький окружний адміністративний суд рішенням від 1 вересня цього року визнав необґрунтованим, протиправним та скасував розпорядження Хмельницького міського голови про оголошення догани Володимиру Путіну за неналежне виконання посадових обов`язків, невиконання наказу начальника управління житлово-комунального господарства.

На думку суду, при застосуванні до позивача  дисциплінарного стягнення не було  повно та всебічно з`ясовано обставини, що призвели до  невиконання наказу. І хоч суд загалом не заперечує права  Хмельницької міської ради застосовувати заходи дисциплінарного впливу  щодо працівників  органу місцевого самоврядування,  зазначений процес повинен бути  максимально прозорим,  обґрунтованим та мотивованим.

Нагадаємо, що нещодавно у колишнього заступника начальника управління житлово-комунального господарства з питань житлового господарства Хмельницької міськради і ексрадника мера Володимира Путіна стріляв з травматичної зброї член ВО “Свобода” Олександр Сіротін. За цим фактом внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.4 ст 296 ККУ (“Хуліганство”). Санкція цієї статті передбачає тюремний термін – від трьох до семи років.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 10

  1. Команда Симчишина! Працюмо далі!

  2. Ну и чем не повод стрельнуть был то, га ?

  3. Я не буду щось казати про службову діяльність цього В.В.Путіна (просто не маю достатньої інформації), але я знаю про його багаторічну благодійну діяльність, наприклад, у будівництві споруди католицького собору у с. Колибань поки що Хмельницького р-ну, що, на мій погляд, характеризує його особистість. А щодо згаданої тут догани, то я далеко не впевнений у об’єктивності та компетентності О.Семчишина у відношенні до В.Путіна (скоріше навпаки – впевнений у його необ’єктивності та некомпетентності).

  4. Геть Картаву гидоту.

  5. Ну а далі поновлення на посаді ? Чи як ?

  6. Путін проти України

  7. Поновити на роботі і виплатити середній заробіток за весь час вимушеного прогулу, АЛЕ НЕ з БЮДЖЕТНИХ КОШТІВ, тобто наших – платників податків,
    а за рахунок того дебіла, що підписував розпорядження на звільнення, він же думає тільки про людей ” справедливий” ти наш.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.