«Слуги народу» зривають вибори на Хмельниччині

Через відсутність кворуму на засіданні Хмельницька обласна ТВК не затвердила перелік округів з виборів депутатів Хмельницької обласної ради у встановлені законодавством терміни.

Під час засідання о 13:00 06 вересня 2020 року, проекти постанов, які пропонував голова (партія «Голос»), комісія не прийняла. Після він закрив засідання і втік, не призначивши час наступного зібрання.

На засідання, скликане на вимогу семи членів ТВК  і публічно передане голові комісії, не з’явилися ні голова комісії, ні його заступник, ні секретар. Вони представляють такі політичні сили, як партії «Голос», «Слуга народу», «Солідарність жінок України».  Ще четверо членів комісії також проігнорували вимогу.

На засідання о 21:00 зібрались 11 членів комісії. На телефонні дзвінки керівництво комісії не відповідало. Комісія обрала головуючого, і зробили перерву, з надією, що керівництво повернеться. Проте згодом засідання комісії покинули і представники від політичних сил «Єдиний Кривий Ріг» та «Всеукраїнського народного союзу».

Такі дії голови комісії і окремих членів ТВК можна розцінювати як саботаж та намагання зірвати вибори. Про перспективу такого розвитку подій  наша політична сила  попереджала ще на етапі  формування  складу  виборчих комісій, керівні посади  в яких дивним чином отримали представники  саме названих вище політичних партій. Фактично підтверджуючи припущення, що діють вони в одних інтересах та є сателітами до провладної партії «Слуга народу».

Нагадаємо, що відповідно до частини 3 статті 201 Виборчого кодексу України територіальні виборчі округи з виборів депутатів обласних, районних, районних у місті рад, а також депутатів міських, сільських, селищних рад (територіальних громад з кількістю виборців 10 тисяч і більше) утворюються відповідно обласною, районною, районною в місті, міською, сільською, селищною виборчою комісією не пізніш як на другий день виборчого процесу з дотриманням принципу неперервності меж (зв’язності територій) таких округів та, за можливості, з урахуванням адміністративно-територіального устрою. Відповідна виборча комісія тим самим рішенням присвоює номери територіальним виборчим округам. Неприйняття такого рішення Хмельницькою обласною ТВК робить неможливим подальше ведення виборчої кампанії. Відтак робоча група Хмельницької обласної ТВК, до складу якої увійшли делеговані ВО «Батьківщина» члени комісії, звернулася до ЦВК з проханням втрутитися у ситуацію, що склалася, та провести заміну керівного складу комісії.

Хмельницька обласна партійна організація ВО «Батьківщина» просить ЦВК дати адекватну оцінку діям  керівного складу Хмельницької обласної ТВК та провести їх заміну. У протилежному випадку є загроза зриву виборчого процесу і  позбавлення  громадян  їх конституційного права обирати і бути обраними в органи місцевого самоврядування.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 9

  1. Вызвать для наведения порядка двух кабанчиков из ларца(братья Стефанчуки)

  2. Цей Афадеев слизький тіп,його голими руками не візьмеш.

  3. Слуги рулять.

  4. О, а у “батьківщини” вже все настільки погано, що піаряться таким чином.

  5. Я відповідальна людина, для мене дивним видається вчинок таких поважних людей, але меневчили – якщо щось відбувається – це комусь потрібно, які тепер наслідки для всіх виборців…

  6. Дивно, злився голова з Голосу, а зривають вибори чогось Слуги народу. Де логіка?

    • Політика – брудна справа. Зачасту брудні справи робляться чужими руками. Видно, що і тут. Партії Галас пінчука і Слуга урода? А є їхні справжні парторганізації і осередки на Хмельниччині? Відповідь риторична. Тому під їхніми квотами свої темні делішки провертає обладміністрація.

  7. Та не треба садити кіпиш, вибори відбудуться, зараз головне не помилитись за кого голосувати, бо є можливість знову залишитись в прольоті

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.