Хмельниччина отримала нові “швидкі” для перевезення хворих з Covid-19

Провідний український виробник автомобілів швидкої медичної допомоги “Автоспецпром” передав КНП “Хмельницький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф” Хмельницької обласної ради чотири нові “швидкі” для перевезення хворих з важкою формою перебігу Covid-19.

Автомобілі швидкої допомоги типу В оснащені найсучаснішим медичним обладнанням кращих світових виробників у повній відповідності до Державного стандарту України (ДТСУ) 7032. Зокрема, в машинах є засоби дихальної підтримки, система подачі кисню та інше обладнання для транспортування або проведення лікувальних заходів швидкої медичної допомоги силами лікарської (фельдшерської) бригади, моніторингу стану пацієнта на догоспітальному етапі тощо. Усе обладнання розташоване таким чином, щоб забезпечити медичним працівникам зручний доступ до нього.

“Угода про постачання “швидких” Хмельницькій області була укладена 18 серпня. І за два тижні ми виконали наші зобов’язання за нею та передали новенькі автомобілі Хмельницькому центру екстреної медичної допомоги. Що важливо, хоча закупівля відбувалася за спрощеною процедурою, ТОВ “Автоспецпром” запропонувало машини за ціною, яка навіть трішки менша за ціну на “швидкі” такого типу на відкритих аукціонах на платформі Prozorro”, – зазначив заступник директора ТОВ “Автоспецпром” Кирило Коморкін.

“Швидкі” вироблені на базі Citroën Jumper. Двигун цього автомобілю відповідає екологічним стандартам EURO-6. А при повній заправці машина здатна проїхати відстань понад 500 км, що має велике значення для регіону, протяжність якого з півдня на північ складає понад 200 км.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.