Прокуратура Хмельниччини перевірила діяльність виправних колоній: робота із забезпечення режимних вимог потребує покращення

Проведеними органами прокуратури області перевірками діяльності виправних колоній та державної установи «Хмельницький слідчий ізолятор» встановлено, що робота із забезпечення режимних вимог потребує покращення, повідомляє прес-служба прокуратури Хмельницької області.

Насамперед це стосується перекриття каналів надходження до охоронюваних зон заборонених речей та предметів.

Зокрема, у порівнянні з минулим роком спостерігається значне зростання кількості виявлених та вилучених заборонених речей. Так, цьогоріч в зонах, що охороняються, виявлено 172 мобільних телефони, понад 392 літри спиртовмісної речовини та 24,5 грам наркотичних речовин.

При цьому шляхи потрапляння заборонених речей до режимних зон не встановлюються, перевірки за такими фактами проводяться поверхнево.

Установлено факти неналежного проведення особистих обшуків та оглядів речей ув’язнених та засуджених, порушень щодо роздільного утримання різних категорій осіб, а також при притягненні засуджених до дисциплінарної відповідальності.

Крім того, грубо порушуються вимоги законодавства щодо заборони залучення працівників установ, які не пройшли первинну професійну підготовку, до несення служби зі зброєю.

З метою усунення виявлених порушень та притягнення винних до встановленої законом відповідальності органами прокуратури області внесено   7 документів реагування. Крім того, прокуратурою області внесено вказівку керівнику Центрально-Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань Міністерства юстиції.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.