“Кривдник” хмельницького Путіна: “Я у нього не стріляв”

Через кілька годин після резонансного інциденту “свободівець” і волонтер Олександр Сіротін розповів “Незалежному громадському порталу”, чому застовував травматичну зброю (пістолет Макарова) до колишнього заступника начальника управління житлово-комунального господарства Хмельницької міськради і ексрадника мера Володимира Путіна.

Сіротін перебував у білому автомобілі

“Це була приблизно 10 година ранку. На вулиці ллє дощ, а я везу доньку машиною. Доїжджаю до підйому, а звідти – джип прямо на мене. Я зупинився. Потім від’їхав назад, а він мене підпирає. У водія джипа впізнав Путіна. Він мені каже: “Виходь з машини, переговоримо”. Моя донька розплакалася і просила не виходити. Що мені було робити: стою посеред дороги, підпертий машиною Путіна? Дістав з бардачка травмат, вистрілив над його машиною і аж тоді він швидко втік. Я у нього не стріляв. Однак й іншого не було виходу”, – вважає Сіротін.

За словами “свободівця”, після того, як він відвіз доньку, одразу повернувся на місце пострілу і дав свідчення правоохоронцям. Також останні відібрали у Сіротіна зброю на експертизу.

Він зауважив, що за весь час користування травматичною зброєю (з 2018 року – НГП), це був перший вистріл під час конфлікту з Путіним.

Крім того, Олександр Сіротін підтвердив давню неприязнь до Володимира Путіна, яка тягнеться ще з часів, коли останній був заступником начальника управління житлово-комунального господарства Хмельницької міськради. Однак у чому полягає ця неприязнь, “свободівець” не зміг чітко аргументувати.

Разомз з тим, колишній шеф Путіна, начальник управління житлово-комунального господарства Василь Новачок у соцмережах так прокоментував цей інцидент: “В нього (Путіна – НГП) стріляв його родич і кум, якого він знає з дитинства. Сімейні розборки”.

Скріншот з соцмереж

Як писав НГП, за цим фактом внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.4 ст 296 ККУ (“Хуліганство”). Санкція цієї статті передбачає тюремний термін – від трьох до семи років.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 18

 1. Слизький. Кончений падла, Сиротін. Сволотівський волонтер та бувший радник Картавого, це повністю характеризує його.

 2. Він не в команді Симчишина,Команду формують за новим принципом без “фанатиків”

 3. А чо Сиротін кончений? А Пуцька нормальний?

  • Що один, що інший – з однієї команди починали, а тепер відстрілюються.
   І так буде з кожним хто вірить в ,,найкращого,,

   • Помиляєтесь, яніколи не бувні членом партії свобода, ні в команді симчишина! Я надавав послуги міському голові, в незалежності до його прізвища, і працював на місто Хмельницький, а не на Симчишина.

  • Шановний, а ми з Вами знайомі?

  • Олександр Сіротін має приватне підприємство «Будлайф-Хм», яке завдяки партійності свого власника змогло досить швидко заробити перші мільйони на бюджетних «допорогових» закупівлях, куди іншим підприємцям дорога закрита.

 4. Нічого нового то бухають, влаштовують ДТП, стріляють все це команда Симчишина.

 5. Это так демократично и современно – пулять, не то что раньше морды вульгарно били…

 6. Помиляєтесь, яніколи не бувні членом партії свобода, ні в команді симчишина! Я надавав послуги міському голові, в незалежності до його прізвища, і працював на місто Хмельницький, а не на Симчишина.

  • Які такі послуги? Зализухи очухи? Так в нього вистачає задолизів! Їх більше ніж надо!

   • З ремонту та експлуатації житлового фонду

    • І не тільки.
     Ще в парку відеокамери ,,встановив,, твій підрядник.
     Ні камер ні грошей.

     • Де гроші, Володя? Скільки Новачку відкатив з “купівлі ” камер? Розказуй бігом!

 7. Я не буду щось казати про службову діяльність цього В.В.Путіна (просто не маю достатньої інформації), але я знаю про його багаторічну благодійну діяльність, наприклад, у будівництві споруди католицького собору у с. Колибань поки що Хмельницького р-ну, що, на мій погляд, характеризує його особистість. А щодо згаданої тут догани, то я далеко не впевнений у об’єктивності та компетентності О.Семчишина у відношенні до В.Путіна (скоріше навпаки – впевнений у його необ’єктивності та некомпетентності).

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.