Верховний Суд повернув до комунальної власності 1 га землі у Шаровечці, яку чиновники Держгеокадастру безпідставно передали у приватну власність

За принципової позиції прокуратури постановою Верховного Суду задоволено позовні вимоги прокуратури Хмельниччини про повернення до комунальної власності земельної ділянки ринковою вартістю 800 тис грн, повідомляє прес-служба прокуратури Хмельницької області.

Підставою для прокурорського реагування стало те, що у 2014 році наказом Головного управління Держгеокадастру в області у власність громадянина передано земельну ділянку сільськогосподарського призначення, розташовану на території с. Шаровечка Хмельницького району.

Ця ділянка площею 1 га знаходиться у межах населеного пункту, право на розпорядження нею мала лише сільська рада, а тому під час прийняття рішення про передачу землі у приватну власність посадовці вийшли за межі своїх повноважень.

Окрім того, частина вказаної ділянки накладається на земельну ділянку, передану у постійне користування Хмельницької регіональної Державної лабораторії ветеринарної медицини.

За позовом прокуратури наказ Головного управління Держгеокадастру в області про передачу землі у приватну власність визнано недійсним та ділянку витребувано з незаконного володіння у комунальну власність.

Рішення суду виконано у повному обсязі.

 

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. А хто той наказ видавав ? І чому аж Верховний суд, а яке рішення місцевої феміди ?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.