Партія “ЗА МАЙБУТНЄ” об’єднала професіоналів і патріотів

В обласну команду “ЗА МАЙБУТНЄ” об’єдналися люди порядні і перевірені часом, які вже не раз довели, що вони вправні не лише у виступах та обіцянках, а, насамперед, у своїх професіях. Тому до партійної команди охоче приєднуються нові професіонали.

“Приєднуюсь до команди «ЗА МАЙБУТНЄ».  А причина в тому, що гуртом і батька добре бити. Гарна потужна сильна команда. І в команді, я переконаний, можемо зробити набагато більше”, – каже голова Розсошанської ОТГ Василь Дячок.

У політику нарешті прийшли люди, які вміють брати на себе відповідальність за прийняті рішення. Часу на демагогію не залишилося, треба негайно засукувати рукави і братися за роботу, вважає науковиця центру митної справи Світлана Капітанець.

“Має прийти до влади та політична команда, яка має силу духу приймати рішучі рішення, яка відповідатиме за свої рішення. І, на мою думку, це команда “ЗА МАЙБУТНЄ”. Команда професіоналів, фахівців, які готові міняти ситуацію в країні, які спроможні це зробити, і які несуть відповідальність за свої рішення. Тому вибір був очевидний. Я готова приєднатися до команди “ЗА МАЙБУТНЄ”, – каже Світлана Капітанець.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 9

  1. Йбврт. Задовбали ці За минуле. Але може ці хоч до кінця довалять неньку. Щоб цей йобанний цирк не продовжувався.

  2. Хочу теж бути тільки науковцем на митниці. Хто останній? То я буду перший.

  3. Це якого батька вони збираються бити ? Невже це Зе ???

  4. Давайте голосуйте за цю партію. Типу вони всі не були при владі і типу нові обличчя. Як же ж дістали вже!!!

  5. Об’єднала підо..в.

  6. Повизбірали старперів зі всієї держави…і тягнуть за собою свій електорат в небуття …

  7. Серйозно? Обєднали професіоналів? Це звучить як анекдот. Чого тільки вартий голова ОТГ Дячок – хабарник і шахрай. А що суд по ньому вже зам’яли? Чогось здається що в тій партії всі такі))) Якшо шо інтернет є, люди можуть почитати, якщо забули https://ngp-ua.info/2016/11/29963

  8. Партія злодіїв.

  9. Команда лобзиков и проходимцев.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.