Зеленський проінспектував, Шмигаль відкрив. На Хмельниччині запрацював дитсадок вартістю понад 27 млн грн

Сьогодні, 1 вересня очільник уряду Денис Шмигаль і т.в.о. міністра освіти і науки України Сергій Шкарлет оглянули дитячий садочок у селі Давидківці Хмельницького району, збудований в рамках Національної програми “Велике будівництво”.

За повідомленням пресслужби ОДА, завдяки реалізації цього проєкту майже 80 юних мешканців Давидковець відтепер зможуть навчатися та зростати в сучасних комфортних умовах.

Тут облаштовані просторі навчальні кімнати та спальні, оздоблені яскравими малюнками, обладнані сучасні санвузли, функціональні ігрові майданчики.

Окремо для дітей з особливими потребами облаштовано спеціальний ліфт, який дає змогу піднятися на другий поверх приміщення.

«Дійсно садочок є надзвичайно важливим навчальним закладом для населеного пункту, де багато дітей та молоді. У цьому є певний символізм, що українська молодь народжує дітей, хоче залишатися тут, хоче мати можливість виховати їх у достойних і цивілізованих умовах», — зазначив Денис Шмигаль.

Загальна кошторисна вартість проекту становить понад 27 млн грн, 90% з них надійшли з державного бюджету, 10% становлять кошти сільської ради.

Розпорядником коштів виступив Департамент розвитку громад, будівництва та житлово-комунального господарства Хмельницької ОДА, замовник – ДП “Хмельницька обласна служба єдиного замовника”, підрядник – ТОВ “Ізяславтрансбуд”.

Нагадаємо, що на початку червня цей дошкільний навчальний заклад відвідав президент Володимир Зеленський, який ознайомився з процесом будівництва.

Раніше діти з села Давидківці відвідували дошкільний заклад, розміщений у будівлі, зведеній 1956 року.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 11

 1. А де ж діти?
  Чи дяді для себе відкрили садочок?

  • Садочок не готовий і не зданий в експлуатацію. Ще мінімум 2 тижні роботи. Але вже відкрили, бо ж 1 вересня. Сміхуни.

 2. Навіщо ви пишите не правду, садочок готовий і зданий в експлуатацію 31 серпня 2020 року. Ви краше його відвідайте і переконайтеся в яких гарних умовах будуть виховуватися дітки.

 3. Пишуть що не готовий бо відкриває не Симчишин! Жополизи..

 4. Клоуны на арене. Шмигалю работы полно а он херней занимается.

 5. Яке в сраку “Велике будівництво”!!!
  Цей садок,почали будувати ще при Ядусі,який і створив КП”СЛУЖБА ЄДИНОГО ЗАМОВНИКА”,бубло з того садочка вже давно відмили,на чому піаритесь???,да за ці гроші 3 садочки можна побудувати!!!
  Симчишин такі садочки будуючи,вкладається в 10 млн грн.

 6. Будувати розпочали у вересні 2018 року, закінчили в серпні 2020 року. До чого тут Ядуха, він пішов в 2014 -му. Ви напевно не орінтуєтеся скільки коштує будівництво і скільки Симчишин “бере” (палац спорту,дороги, тротуари,велодоріжки)

 7. Нормально вклали грошей і вигляд достойний. Діткам буде добре навчатися. Класи світлі, просторі, яскраві малюнки. Хороша робота! От тільки чогось не бачу жалюзі навіть у спальні.

 8. Дуже гарно. Діткам подарунок, батькам радість. Без державної підтримки та роботи програми “Велике будівництво” – такої краси навряд чи малеча дочекаласяб.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.