Завод “Новатор” похвалився прем’єру, що започаткував розробку апаратів штучної вентиляції легень за швейцарською технологією

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль під час робочої поїздки до Хмельницької області 1 вересня ознайомився з діяльністю Державного підприємства «Новатор», яким започатковано розробку апаратів штучної вентиляції легень за швейцарською технологією.

«Підприємство «Новатор» уклало договір зі швейцарською компанією, отримавши технологію з виробництва кисневих концентраторів, які сьогодні є невід’ємною частиною протоколу лікування COVID-19. Важливо було на власні очі побачити виробництво та впевнитись, що виділені кошти йдуть на те, щоб Україна забезпечила апаратами себе й мала можливість постачати їх на експорт», — зазначив Денис Шмигаль, якого цитує урядовий портал.

Окрім виробництва медичного обладнання, за словами прем’єр-міністра, «Новатор» також є одним із лідерів у посиленні обороноздатності України.

«Не менш важливим також є внесок цього підприємства та інших високотехнологічних українських підприємств у динаміку розвитку національної економіки. Їхні виробничі потужності дають можливість не лише відновитися після пандемії, але й побудувати стале зростання на нових технологіях, а не на сировинних секторах», — підкреслив очільник уряду.

Прем’єр-міністр додав, що наразі урядом розробляється Стратегія розвитку промислового комплексу на період до 2030 року і Програма часткової компенсації кредитної ставки при купівлі підприємствами основного виробничого обладнання, яке використовується безпосередньо при виробництві промислової продукції.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. То с “мешком амбу” опозорились на всю страну,назвав его аппаратом ИВЛ. Теперь кислородный концентратор объявляют опять аппаратом ИВЛ. Дебилы на “Новаторе” или в редакции “НГП”?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.