Ціна газу для клієнтів ТОВ «Хмельницькгаз Збут» у вересні складе 5,499 грн за кубометр

Для побутових споживачів-клієнтів ТОВ «Хмельницькгаз Збут» ціна блакитного палива у вересні складатиме 5,499 грн за куб. м., що дорівнює 0,5169 грн за кВт-год.

Вартість газу в Україні безпосередньо залежить від котирувань на європейських біржах. Після падіння цін до історичного мінімуму навесні поточного року, нині на газових хабах Європи блакитне паливо стрімко дорожчає.

Вереснева ціна контрактів на європейських енергетичних біржах вже варіюється від 5,5 до 5,8 гривень за кубометр з урахуванням вартості транспортування до кордону України.

Попри ріст цін, ощадливі подоляни можуть взяти участь у акції «Твоя енергонезалежність» і забезпечити себе газом на опалювальний сезон за акційними цінами, що є значно нижчими за щомісячні ціни під час опалювального сезону.

Наразі акційна ціна блакитного палива становить 4,99 грн за куб. м.

Аби зекономити взимку, вже більше тисячі  жителів Хмельниччини подбали про свою енергонезалежність. Подоляни встигли замовити на холоди понад 652 тис. кубометрів природного газу за літніми цінами.

Підписатися на участь в другому сезоні “Твоєї енергонезалежності” споживачі можуть в Особистому кабінеті на сайті 104.ua (https://bit.ly/3htaDrK), у центрах обслуговування клієнтів та відділеннях ТОВ «Хмельницькгаз Збут», а також за телефонами Контакт-центру: (067)-01-14-104 або (0382)-686-504.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.