Що таке партія «ЗА МАЙБУТНЄ» і навіщо вона йде на вибори

Наприкінці серпня відбувся Всеукраїнський З’їзд Політичної Партії «За Майбутнє». Команда молодої політсили оприлюднила свої програмі засади, ухвалила рішення йти на місцеві вибори 2020 року та презентувала обласні осередки і кандидатів на посади голів різних рівнів. Окремо і у Хмельницькій області відбулася презентація місцевого осередку команди партії. Під її крило стали представники партії «Поруч», «Відродження» та Аграрної партії України.

Ми готові взяти на себе відповідальність за завтрашній день!

Всеукраїнська партія «За Майбутнє» створена на базі однойменної депутатської групи у парламенті, до складу якої входять депутати-мажоритарники з різних регіонів країни. Це перша партія за всю історію незалежної України, що складається виключно з представників місцевих громад. Головна умова членства – мати успішні напрацювання у будь-яких суспільно важливих сферах: чи то управління підприємствами і бізнесом, чи робота у органах влади на місцях, чи значущі особисті досягнення.

Саме такі люди «з великої літери» сьогодні мають прийти до влади на зміну безликих (і безвідповідальних) «списочників» та популістів. Адже прийдешні місцеві вибори, можливо, уже останній шанс України здобути достойне майбутнє, наголошують лідери партії.

Економічний прагматизм, підтримка промисловості та аграрної сфери, соціальний захист та розбудова сильної держави, шляхом зміцнення кожного окремого регіону та громади – ось головні партійні пріоритети. А ще, на противагу нинішнім парламентським партіям, які маніпулюють чутливими питаннями віри, мови та національності, «За Майбутнє» проголошує головною ідеєю – єднання. Тим, хто пробивається у політику, спекулюючи на ненависті та ворожості – не місце у партії.  “За Майбутнє” – не проросійська, і не прозахідна, а проукраїнська, партія, мета якої – об’єднати країну, як велику родину.

«Тільки припинивши чвари, можна досягти результату! Маємо вибачити одне одному образи й рухатися вперед. Якщо не скористатися зараз запитом на нову політичну силу, в котрій є досвідчені фахівці-управлінці, Україна не зможе далі існувати. Адже політики розривають державу, щоб стати князями кожен на своїй території. Не можна більше чекати, бо уже втрачено 29 років і 10 мільйонів українців. Маємо об’єднуватися заради людей, які нам повірять, і заради України!», – з такими словами звернувся до учасників Відкритого форуму прихильників політичної партії «За Майбутнє» у Хмельницькому, голова партії Ігор Палиця.

Зупинити обвал економіки та вивести країну з кризи зараз під силу лише тій політичній силі, що має чітку стратегію антикризових дій та достатній для цієї амбітної мети професіоналізм. Цим критеріям чітко відповідає партія «За Майбутнє», переконаний лідер Хмельницького осередку, народний депутат України Сергій Лабазюк:

«Ми разом готові взяти на себе відповідальність за завтрашній день! До влади мають прийти люди, які вже мають досвід успішної роботи. Наші діти хочуть жити в Україні. І ми є патріотами не тими, які сьогодні просто кричать про патріотизм. Ми патріоти своїми справами!».

Зауважимо, під час форуму у Хмельницькому було оголошено про рішення дружини Сергія Лабазюка – Віолети – приєднатися до команди «За Майбутнє» Хмельниччина. Вона наголосила, що готова нарівні з рештою партійців долати всі труднощі, щоб стати ще більш корисною людям. Нагадаємо, разом з чоловіком Віолета заснувала благодійний фонд Сергія Лабазюка «Ми поруч», який системно підтримує жителів Хмельниччини.

Разом створимо те, що хочуть люди бачити в своїх громадах

На надзвичайній ролі професіоналізму наголосив під час форуму і ще один лідер Хмельницького осередку партії «За Майбутнє», народний депутат Віктор Бондар. Серед першочергових цілей партії він перерахував розбудову інфраструктури громад, розвиток медичних та освітніх закладів, підтримку місцевих аграріїв, фермерів, підприємців, особливо – малого та середнього бізнесу.

«Ми разом задля того, щоб мати можливість спільно та комплексно вирішувати проблеми наших сіл, області, реально впливати на те, що хочуть люди бачити в своїх громадах. Ми знаємо чим живе село, чим живуть люди, які потребують захисту та підтримки. Знаємо, що медицина сьогодні на межі виживання, що потребує вона реальної підтримки. Знаємо, що без освіченої нації держава не матиме майбутнього. Команда «За Майбутнє» спроможна розв’язати ці проблеми», – говорить Віктор Бондар.

Партія «За Майбутнє» розмовляє однією мовою з аграріями

Україна могла б бути не просто житницею усього світу, а й – найбагатшою країною, коли б мудро підтримувала переробну промисловість, створювала гідні умови для інвестицій та модернізації підприємств. Натомість чиновники з центру вичавлюють з громад останню копійку, недодаючи те, що зобов’язана давати регіонам держава: субвенції та програми підтримки, як от дешеві кредити для аграріїв чи допомога на дітей, говорить лідер обласного осередку Аграрної партії України Сергій Іващук.

«Мені імпонує, що серед головних завдань партії «За Майбутнє» – подолання наслідків карантину і запуск економіки області. Ми об’єдналися, бо тут багато людей від землі. Вони знають і розуміють нашу землю, відчувають її, як дитина відчуває матір. Я спілкувався з представниками багатьох політичних сил, але тільки партія «За Майбутнє» розмовляє однією мовою з аграріями. Для нас це дуже важливо. Особливо, враховуючи той факт, який недолугий закон про продаж землі ухвалив парламент. Українська земля має належати тільки українцям!», – говорить аграрій.

Наразі ж Україна фактично є заручницею наслідків непрофесійного управління, популістських експериментів, за які розплачується власним благополуччям кожен громадянин. Натворивши лиха у центрі, ці ж політсили прагнуть завести «своїх» людей ще й у місцеві органи влади, з тим, щоб викачати з громад решту ресурсів.

Їхні прагнення цілком зрозумілі, адже наступного року в Україні запрацює ринок землі і заробити на масовому розпродажі національного багатства – останній шанс корупціонерів сповна набити кишені, адже з центрального бюджету уже красти нічого!

Партія «За Майбутнє» не допустить цього сценарію та захищатиме інтереси громад! Зараз головна мета партійців – захистити українців, захистивши економіку країни. Відтак, наступною метою, після перемоги на місцевих виборах, партія «За Майбутнє» ставить собі участь у виборах парламентських. Дочасних чи чергових. Щоб зміцнілі громади отримали у новій Верховній Раді своє потужне, ефективне представництво. І щоб новий уряд був сформований відповідальними політичними партіями за принципом наявності досвіду та авторитету у кандидатів! А головне – щоб наступний парламент ухвалював дійсно якісні закони.

Рік тому громадяни повірили популістам, які пообіцяли швидко навчитися керувати країною і не впоралися з цим завданням. Постраждала економіка, збіднів народ, збурилася політична ситуація. Нині центральна влада не в змозі стабілізувати країну, тож партія «За Майбутнє» починає цей процес з реформ на місцях. Головне, щоб на місцевих виборах суспільство зробило усвідомлений вибір, від якого залежатиме майбутнє українських громад, міст і сіл!

 

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 4

  1. Ці хлопці багаобіцяючі, судячи по фізіономіям. Може в них вийде розвалити вже Україну. Бо так бідна вже страждає, що тяжко дивитися.

  2. За майбутне лобзика и Ко

  3. Свора мудаков-геев

  4. Сіронька лабазюк за гроші коломойського будує своє майбутне, а ну і там ще всякі гниди з ним.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.