Партія «Слуга Народу» висунула Інну Ящук на посаду мера Хмельницького

На позачерговому з’ְїзді партії «Слуга Народу» було оголошено кандидатів на посаду голів обласних центрів. Кандидатом на посаду мера Хмельницького від політсили стала Інна Ящук.

Інна Ящук – докторка педагогічних наук, професорка, деканка Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії. Депутатка Хмельницької обласної ради VI скликання. Голова постійної комісії з питань освіти і науки, молоді і спорту та туризму. Членкиня міжфракційної групи Хмельницької обласної ради «За рівні можливості». Членкиня Міжнародної академії наук педагогічної освіти та дійсна членкиня докторських спеціалізованих вчених рад. Заслужена діячка науки і техніки України.

«Дорогі хмельничани! Я прийняла непросте й відповідальне рішення. Для реалізації запланованого Президентом України Володимирові Зеленському необхідна сильна та надійна команда на місцях. Президент довірив мені відповідальну місію: я йду на вибори Хмельницького міського голови та щиро розраховую на вашу підтримку!», – зазначила Інна Ящук, коментуючи своє рішення балотуватися на посаду мера обласного центру.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 27

  1. І то заради неї парк перекривали та ну на, якщо і голосувати то за Симчишина

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.